Общи форуми > Общи приказки

Търся / Издирвам

(1/36) > >>

koruderliev:
От известно време ми се върти в главата идеята да се направи такава тема. Идеята на това чудо е да побира чуденки, питания и нужди от следните примери:

Търся телефон на Георги Станков?
Някой да има карта на София от края на 70-те?
Имам снимка на този автомобил, някой да знае нещо за него?
Някой да знае къде е синия Мерцедес 220 от Спасов ден 1998 г.?
Има един човек който се занива с мотори и държеше кръчмата в с. Гъбено, някой да го познава?

...и други такива производни, не търговски нужди, пряко или непряко свързани с хобито ни
 
===================================================================================

Гледам че доста хора си събираме стари обяви за коли. При едно скапване на HDD загубих част от тях.
Случайно някой да пази обява от mobile.bg от март-април 2008-ма за син Ford Capri с РН: АК 3782 ?

M.Dimitrov1939:
Здравейте на всички.Работата е там че издирвам една кола която се продаваше преди година,две в мобиле.бг.Става въпрос за Опел Капитан 1952 година с стар черен номер започващ с "С'А" сниман в покрайнините на София мисля,бежав на цвят.Имам снимка на колата но е на другият ми компютър,а той нещо се скапа за ремонт е и не мога да ви го покажа.Въпросът ми е сеща ли се някой за коя кола говоря,и ако някой знае нещо за колата и може да ме насочи към издирването и ще съм ви много благодарен.
Поздрави ;)

Yuri:
Сещам се за един такъв,който се продаваше ,ама беше преди доста време.Тези опели не са толкова много в Бг и предполагам,че става въпрос за същия Капитан.Регистрационния номер,за този ,който ти говоря е СА 7115 .Когато го продаваха го заглеждах и аз и още пазя телефона на човека - 071662209,но не знам дали е актуален.Успех с издирването :)

rsk:
Другият вариант е списание Автокласика. В старите броеве имаше обява, но аз в момента нямам възможност да ги прегледам.
Край Варна, в село Тополи има още два такива, като единият бил добре горе - долу, с документи, но за реставрация. Другият е за части.

Smooth_Dog:
Аз работя там и ако ме ориентираш горе- долу за мястото или за името на човека мога да отида да проверя.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия