Автор Тема: Търся / Издирвам  (Прочетена 127069 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Февруари 19, 2019, 22:16:27
Отговор #150

Неактивен gopi

  • Публикации: 177
Здравейте,не съм сигурен ,че точно тук трябва да питам но все-пак. Трябва ми помощ-съдействие от някой колега от гр.Берковица или от района в близост.Става въпрос за един мотор,който закупих от трети човек,но собственика е от Берковица.Молбата ми е ако има някой колега от района,който може да отиде на адреса и да предаде на човека моя тел.номер или да вземе неговия,за да се свържа да се уговорим да оправя документално мотора.Ако някой може да помогне нека ми пише на лично да му дам адреса на човека и моя тел.номер.
Благодаря предварително на отзовалите се.

Февруари 19, 2019, 22:18:18
Отговор #151

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1913
Тоя човек да не е оня човек ?  >:D

Февруари 19, 2019, 22:49:11
Отговор #152

Неактивен gopi

  • Публикации: 177
Тоя човек да не е оня човек ?  >:D
Колега не разбирам,какво искаш да кажеш?!! Можеш ли да помогнеш с нещо?

Февруари 19, 2019, 23:41:03
Отговор #153

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1913
В Берковица се подвизава екземпляр със славата на измамник. Тук във форума има писано за него. Името му в повечето случаи е Боби Иванов. какви ги е вършил и по какви начини може само да се гадае.
Нямам претенции дали помагам или не.

Февруари 20, 2019, 07:26:24
Отговор #154

Неактивен gopi

  • Публикации: 177
В Берковица се подвизава екземпляр със славата на измамник. Тук във форума има писано за него. Името му в повечето случаи е Боби Иванов. какви ги е вършил и по какви начини може само да се гадае.
Нямам претенции дали помагам или не.
[/quote
Благодаря колега ще имам едно на ум за този "екземпляр".

Февруари 20, 2019, 09:18:45
Отговор #155

Неактивен ufer

  • Публикации: 381
Този човек и при мен се опита да търси жертва, но не му се вързах... Чудя се само, защо още не си е сменил името...

Февруари 20, 2019, 11:18:12
Отговор #156

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Има една пространна тук тема по отн. на него, там при Продажбите ра3дела.

Мен ме штипна умерено, по негово искане там да капарира нешто, с дадени му лично от мен скромни, точно 126 000 лева стари пари.
Това в 1998 година пролетта, бе сегашни точно 126 лева.
Които народни кинти, като в3е на3аем, штеше да ги донесе обратно след 3 седмици.  :))

Трудно ште си го смени официално името де, че имаше водени дела и следствиа срешту него...
3а кражби и гепваниа на пари, и с ретроколи и други коли, нали, какво друго...

Иначе тук и по други Форуми се е представиал с леко други имена по телефона и на писане, както и че е от леко други региони и адреси.

Е тук темата с и3мамите на лицето....

https://www.classiccar-bg.com/index.php/topic,3585.0.html
« Последна редакция: Февруари 20, 2019, 11:23:02 от USfan »

Февруари 24, 2019, 12:47:35
Отговор #157

Неактивен gopi

  • Публикации: 177
Колеги,вчера с мен се свърза човек от Берковица и предложи да ми помогне за връзка със собственика на мотора. Оказа се ,че е цитирания тук във форума,като измамник(както той самия се изрази) Боби. Вчера вечерта отново ми се обади и ми даде номера на човека,когото издирвам. Днес се обадих на телефона, който ми даде въпросния Боби и се оказа,че е намерил човека,както ми обеща, за което му и благодарих предварително. Признавам си,че подходих със съмнение,дали наистина ще ми свърши тази услуга но мога да кажа,че в рамките на няколко часа  се обади и ми даде тел.номер,и искам още един път да му благодаря тук във форума за услугата,и да подчертая,че не ми поиска нищо в замяна дори отказа почерпка,която му предложих.Това е за сега пък да видим,като отида "на терен" както се казва,какво ще стане.

Февруари 24, 2019, 13:16:13
Отговор #158

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Интересно инфо колега, дръж ни в течение - ще бъде интересно какво ще се случи. Пожелавам ти наистина да се окаже ползотворно за теб, но имам и известни съмнения, че въпросният измамник може да ти е дал номера на свое подставено лице представящо се за собственика, чрез което в последствие косвено да се опита да вземе някакви пари за "услугата". Нещо като в случая с телефонните измамници, които са доста изобретателни в "сценариите"...
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Февруари 24, 2019, 16:15:46
Отговор #159

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1913
Ха-ха, колега внимавай с куката, понеже има контра.
Имай предвид, че хубавецът чете тука. Аз също ти желая хепи енд, но както виждаш, предвидих връзката с този така екзотичен екземпляр от нашата ретро общност.