Автор Тема: Забавни клипове  (Прочетена 45651 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Февруари 09, 2013, 10:17:59
Отговор #40

Неактивен Andy FX

  • Публикации: 352
  • Два Scenic-a и служебно Kango
Ситроена е уникален автомобил, в семейството имахме БХ, още преди да взема книжка се учих да карам на него и да го правя, страхотна кола, но на тия години вече са много капризни особено откъм хидравлика, там си трябват нежни пътища, а не нашите ОФФ Роуд... Относно калника на ДС-а предполагам, че може като на другите да се повдигне на последната степен и да не се сваля калника (може и да греша щом е направен да се вади ::)) И за да не съм ОФФ, любимия ми клип свързан с ДС

Ueczw&index=403

П.П. А рязането на задните вежди по ралитата, обикновенно е с цел монтирането на по широки гуми, това съм изчел в книгата която имам за БХ-а, интересното е че си има специален отдел ТУНИНГ, описани доста интересни и детайлни неща :)
Andreev Motorsport TEAM

Февруари 09, 2013, 12:43:53
Отговор #41

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
Това верно е ебахти операцията, ако е зимата и калника ти е наблъскан с лед ще е голямо удоволствие. Бе пак добре като не се смъква задният мост за целта :D.Сега разбирам защо по старите филми за ралита тези ситроени са с изрязани задни калници - то ако са със стандартните, докато смениш гумата ще почне следващото рали в шампионата.

гледайте добре около 30 секунда на клипа и ако ми покажете друг автомобил да може да се движи така, тогава ще имате право да говорите изобщо за Ситроен 

ето ви и още едно и да не съм ви чул да си отваряте устата срещу Ситроен- когато вашите ко***и му стъпят на задна лява гума , тогава ще говорите 

 вижте съвършенството на формата, още през 1956 г 


Докторе за кола незнам но камион Татра 815 по цял ден може да работи на кариерат дори без предна гума.А недолюбването на Френските коли е само и единствено мое мнение и не искам да го натрапвам на никой.Всеки един автомобил има предимства и недостатъци както и всеки един човек.
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Февруари 09, 2013, 14:13:52
Отговор #42

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Докторе, я си гледай съвършенството на формата /което е страшно субективно/, и ако обичаш да не се разпореждаш кой за какво ще говори.Ако толкова пък бяха стока тези коли, всичко да караше само ситроени, а окачването да беше приложено при всичко, що е масова продукция, така че айде по-полека.Обичайте ги и си ги карайте - нищо против, ама нека и другите да имат право на мнение.
« Последна редакция: Февруари 09, 2013, 14:19:13 от michev »

Февруари 09, 2013, 19:26:42
Отговор #43

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1913
Момчета ! Колеги ! Приятели !
Това е тема за забава / казва се Забавни клипове/  :D
Нека се усмихваме, нека любовта към любимите ни играчки ни сплотява  :D
Мога много да говоря за ДС, но не искам да се впускам, защото в един момент все някой ще се разстрои или засегне заради любимата негова марка. Така е с всички ни - неслучайно един или друг се е прихласнал нанякъде.
Ето нещо весело и от мен
 

Февруари 09, 2013, 21:54:57
Отговор #44

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Напълно съм съгласен, уважавам пристрастията и предпочитанията на всеки, само ако може с по-културен тон, а не грубо както подходиха някои. Догледа ми се старо френско кино след клипчето с Габен и Фернандел :D
« Последна редакция: Февруари 09, 2013, 21:58:26 от michev »

Февруари 14, 2013, 14:10:34
Отговор #45

Неактивен doctorZizi

  • Публикации: 309
    • trabantBG.eu
извинение към всички засегнати
http://vbox7.com/play:d5f6b5ba
Прави каквото трябва, да става каквото ще!
Аз не карам бавно, просто летя много ниско!

Февруари 24, 2013, 18:35:16
Отговор #46

Неактивен NikMar

  • Публикации: 518
FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г./ FIAT Punto 1,1/94 г.
Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
 Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка.
 Закон на Мърфи.

Февруари 25, 2013, 22:49:07
Отговор #47

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Като гледам това настръхвам, или мнооооого големи топки, или много празна каска трябва да имаш -

Февруари 28, 2013, 11:17:29
Отговор #48

Неактивен dragohf

  • Публикации: 137
Lancia DeltaHF Ex
Lancia Prizma 1.6 Ex
E30 2.8 Drift
E36-328 Купе Ежедневка
124-300TD Работен кон

Февруари 28, 2013, 16:57:27
Отговор #49

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
Като гледам това настръхвам, или мнооооого големи топки, или много празна каска трябва да имаш -

По скоро мноооогооо пълна каска и нормални топки.Иначе резултата е :Идва един с расо и двама с лопати за Теб.
А сега да не Съм офф нещо за тия с топките:
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.