Анонси > За форума Classiccar-bg.com

Продава/купува-правила?

<< < (7/7)

GT 51:
Вече има фейсбук,оелекс,базар бг....Не виждам каква е драмата с обявите.

dido1903:
Тук вече отдавна съществуват отговори на всяко от предложенията ти, но аз ще ги анализирам едно по едно.


--- Цитат на: teachermen в Август 26, 2016, 12:20:55 ---Лично моето мнение е че обявите трябва да са с срок 1 месец и след това да се трият автоматично.
--- Край на цитат ---
Обявите не са и мисля да не бъдат със срок именно, защото тук във форума се предлагат само ретро-автомобили и части, свързани с такива. Повечето от тях стават в един миг ценни за някого, в някакъв момент от реставрация или работа по кола. Затова и гледаме да няма и няма обяви за съвременни стоки.


--- Цитат на: teachermen в Август 26, 2016, 12:20:55 ---.............., ако трябва и да добави нещо ново.
--- Край на цитат ---
Това съвсем регламентирано и сега се прави от повечето продаващи.


--- Цитат на: teachermen в Август 26, 2016, 12:20:55 ---Трябва и да има и задължителен шаблон -
--- Край на цитат ---
Такъв има.
Той е посочен в т. 1
http://www.classiccar-bg.com/index.php/topic,1755.0.html


--- Цитат на: teachermen в Август 26, 2016, 12:20:55 ---- в голяма част от обявите липсват даже и телефони за връзка.

--- Край на цитат ---
Няма такива обяви, в които да липсва телефон за връзка. Лично Митко и аз ги преглеждаме. Отделно от това аз ще продължавам да си протривам клавиатурата да пиша, ако някой не ги добавя.
Ако все пак има в "Продава" подобни обяви, то те са от зората на форума.  :)
Друг е въпросът в "Купува" - ако някой напише 3-4 думи на кръст и ги плесне без каквито и да е координати, то това си е негов подход щом така вярва, че по-бързо ще намери необходимата част или кола. Особено любими са ми в това отношение новорегистрираните потребители. Както се казва "въпрос на маркетингова стратегия".  :D


--- Цитат на: teachermen в Август 26, 2016, 12:20:55 ---Как трябва да се процедира с нереални обяви ... ??

--- Край на цитат ---
Така както и друг път съм казвал - има тема за некоректни търговци. Всеки, който желае може да сигнализира като подкрепи с факти, цифри, цитати, данни своето твърдение.


--- Цитат на: teachermen в Август 26, 2016, 12:20:55 ---Как трябва да се процедира ......или такива с цени нереални??

--- Край на цитат ---
Няма как да бъде формулирано такова определение  :)
Разбира се, когато става дума за алчни и/или глупави хора, които си мислят, че притежават "уникати", то тогава се намесва като регулатор истинският свободен пазар и една кола струва толкова, колкото някой даде за нея. В противен случай си отлежава и прашасва - и колата, и обявата.


Ramunasz:
Извинявам се че пиша тази тема...
Сигурно има някакво логично обяснение или технически проблем, но 3ти ден моя обява с продава за едни джанти за е21 седи непубликувана и чака удобрение от модератор...Аз ли не съм направил нещо като хората, не излиза обявата или ?

Поздрави, Георги

Speeder:
Тази тема е точно за коментари относно търговския раздел.
В твоя случай си “ъпнал” темата си за бмв джанти, което не е разрешено ако цената остава същата.
Ако я намали, може да ъпваш.

Просто ъповете са забранени за да не изместваме фокуса на търговския разрел само върху шепа теми.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия