Автор Тема: 54 години от рождението на марката Трабант - все по ретро  (Прочетена 2587 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Октомври 07, 2011, 23:40:16
Прочетена 2587 пъти

Неактивен Kiril Terziev

  • Публикации: 439
  • Ладите ги карат младите,а талантите карат Трабант
Здравейте драги колеги , съфорумници , фенове и всички обичащи двутактовите машини!!!
Поредната година , която измина за феновете на една малка кола , ето че дойде време по традиция да отбележим на 7ми ноември. Тази година се навършват 54 години от създаването на масовият автомобил - Трабантът. Тази тема предлагам, да не се трие или спами в нея , а именно да се дискутират нещата свързани около парада тази година.
Сега по темата...
Виждам че 7ми се пада в понеделник , а това няма да е добре за работещите , както и за гостите от провинцията и другите градове. Затова смятам че събитието трябва да се отбележи на 6ти ноември (неделя). Обсъждахме на последната месечна среща със колегите , че тази година е редно повече коли да се съберем , както и да се направи по-мащабен маршрут. Затова смятам , че колегите които по традиция определят програмата - Доктор Зизи и Орлича да помислят върху предложенията ни. Миналата година се бяхме събрали по традиция пред храм паметника на пл. Ал Невски. Нека заедно определим парада тази година и да изкараме добре този важен празник за форума! Без участието на вас - феновете , този празник би бил немислим , затова нека се съберем и да покажем като форум и като фенове , че ние съществуваме!

По традиция от миналата година съм подготвил банерче , което да сложим в подписите си. Тази година съм го направил кратко , точно и ясно - точно както се изразяват немците.

Директно от Трабантовият форум Ще ви държа в течение за програмата на мероприятието
ВСЕКИ Е ПОКАНЕН!

23 000 000 milion VW Beetles were produced between 1934 and 2004,more than any other model.That speaks of the QUALITY.

Ноември 03, 2011, 11:21:28
Отговор #1

Неактивен Kiril Terziev

  • Публикации: 439
  • Ладите ги карат младите,а талантите карат Трабант
Програмата е това, което написа и Зизи - очакваме ви на площада пред храм-паметника "Александър Невски" в 10:00 ч. на 05.11.2011 – събота.
Правим колона с отправна точка НДК и монумента на Берлинската стена, там правим малка пауза за обща снимка след което потегляме към Посолството на ФРГ, минаваме покрай него и се отправяме на малък поход (20 км) до с. Железница по прясно асфалтиран панорамен път. Празника завършваме в ресторант "Брезите", където съм направил резервация. След това за онези, които имат желание за още малко каране, ще ги заведа до едно любопитно съоръжение в околността.
Подготвено от Зизи,Орлича,Чавдар,и аз.
 Всеки е добре дошъл да дойде с или без кола.

23 000 000 milion VW Beetles were produced between 1934 and 2004,more than any other model.That speaks of the QUALITY.