Автор Тема: Vw Beetle --- Една сбъдната мечта.  (Прочетена 37922 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Октомври 31, 2011, 22:08:19
Отговор #30

Неактивен Kiril Terziev

  • Публикации: 439
  • Ладите ги карат младите,а талантите карат Трабант
Най странното е ,че я карах така .
Колкото до дъната от страните на вратите по цялата дължина са разделени от купето от пред на зад не знам на ,какво се държат честно не ,че е останало много де.
Видяло се е че ще се сменят и двете може ли малко повече мнения по въпроса и съвети?
И както казах това е здравата страна и като ви казвам здрава представете си днеска на какво бях свидетел.
Наистина от средата на купето на долу не е останало почти нищо.
Другата страна е мор и ще трябва всичко да се изгражда, жалко че не снимах но утре ще наснимам и ще ви покажа за какво иде реч ,колко ръжда метох от гаража ви е бедна фантазията.
Това се кандидатира за една от най-изгнилите костенурки в този форум и ще е една от малкото от това състояние да бъде въздигнато това купе ,тя наистина не може да хвърли сянка.

23 000 000 milion VW Beetles were produced between 1934 and 2004,more than any other model.That speaks of the QUALITY.

Октомври 31, 2011, 23:26:50
Отговор #31

Неактивен Котков

  • Публикации: 660
Варианта е да изрежеш здрави елементи от някой донор без документи,във ФВ клуба преди време предлагаха читав донор,от който можеха да се свалят много неща за 300 лева,оглеждай се,все нещо ще излезе.
They call me Polski Fiat 125p 1975r

Ноември 01, 2011, 01:30:12
Отговор #32

Неактивен Kiril Terziev

  • Публикации: 439
  • Ладите ги карат младите,а талантите карат Трабант
Колега нека не забравим, че тази кола е купена за учебна цел на първо място  до някаква степен,аз се радвам че е изгнила на зад**к ,защото  изкърпя ли това нещо ще съм готов вече да закърпя всичко което ми сервират.
Разбира се ,че много уважавам тези коли и много исках такава но идеята беше да се науча на нея на нови неща и в крайна сметка да излезе красив продукт.
Пари ще дам само за новите дъна на колата всеки друг детайл ще бъде изработен ръчно което ще е доста сериозно предизвикателство.
Но ако е лесно не е интересно!

23 000 000 milion VW Beetles were produced between 1934 and 2004,more than any other model.That speaks of the QUALITY.

Ноември 01, 2011, 03:19:28
Отговор #33

Неактивен Котков

  • Публикации: 660
Всеки си е прав за себе си ако има нещо ще помагаме и така,в скоро време ако си свободен през някой почивни дни кажи да се видим.
They call me Polski Fiat 125p 1975r

Ноември 02, 2011, 19:23:05
Отговор #34

Неактивен Kiril Terziev

  • Публикации: 439
  • Ладите ги карат младите,а талантите карат Трабант
Вчера измъкнахме мотора на костенурчето да бъде по лесно предстоящото изкърпване и местене на купето.
За жалост успях да щракна съвсем малко снимки на купето но тези дни ако намеря време ще наснимам мястото което е най зле.....
Мотора е бил ревизиран основно, цилиндри  и бутала  както и рециклиран вал  преди да бъде изоставена.След преглед от майстор на тези коли беше потвърдено ,че този мотор е в идеално състояние и ще бъде само козметични преобразен и сменени консумативи.
Стигнах до примирие че и двете дънна ще бъдат сменени и буквално всеки момент ще направя поръчката за нови от Германия.
Ето и снимките на купето които направих.

23 000 000 milion VW Beetles were produced between 1934 and 2004,more than any other model.That speaks of the QUALITY.

Ноември 02, 2011, 19:47:53
Отговор #35

Неактивен Kiril Terziev

  • Публикации: 439
  • Ладите ги карат младите,а талантите карат Трабант
Малко се бъгна за това ето и другите снимки.

23 000 000 milion VW Beetles were produced between 1934 and 2004,more than any other model.That speaks of the QUALITY.

Ноември 03, 2011, 12:56:27
Отговор #36

Неактивен Kiril Terziev

  • Публикации: 439
  • Ладите ги карат младите,а талантите карат Трабант
Ето и дни преди да свалим мотора снимах едно малко клипче с помощта на един приятел как пали и работи този изящен 4 цилиндров боксер.
Имайте едно на ум че това му е второто палене за 6 години.
ЛИНК: http://vbox7.com/play:ea37c428f1

23 000 000 milion VW Beetles were produced between 1934 and 2004,more than any other model.That speaks of the QUALITY.

Ноември 03, 2011, 14:44:38
Отговор #37

Неактивен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3484
Господи, това купе на практика няма дъно!!!  :o :o :o
Това отдолу светлината ли прозира?
Как са се крепяли всичките неща вътре?
Киро,ти като седна не се ли продъни!?

Това е много познат проблем,който съм виждал в различни форуми за костенурките, но такова състояние определено е много тежко.
Не знам направо!!!

Дано успееш,Киро!

Ноември 03, 2011, 16:31:45
Отговор #38

Неактивен booger

  • Публикации: 295
Костенурката е страхотен модел, но на кой "инжинер" му е хрумнало колата да е без антикорозионна защита, просто не разбирам. Ами ще падне кърпене то се е видяло, състоянието на колата даже е добро като се има в предвид колко време не е мърдала на никъде и ръждата си е действала. Нова кола не би изкарала толкова време, сигурен съм. Киро ако имаш нужда от някаква помощ събота, неделя мога да идвам да помагам, че и на мен ми е интересно  :)

Ноември 03, 2011, 16:59:30
Отговор #39

Неактивен Kiril Terziev

  • Публикации: 439
  • Ладите ги карат младите,а талантите карат Трабант
Щастлив съм да кажа, че поръчах лявото дънно ново като първо него ще сменим и съответно ще изкърпим лявата страна ,защото е по зле и с дясното дънно ще закърпим и дясната страна на колата. Това е идеята ,колкото до помощ ще имам нужда и ако се наложи ще питам.
Колкото до това как се е държала на тези гнилечи не ме питайте и така я карах......

23 000 000 milion VW Beetles were produced between 1934 and 2004,more than any other model.That speaks of the QUALITY.