Автор Тема: Alfa Romeo 75 1800 c. 1988 - MADBOY  (Прочетена 62880 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Февруари 17, 2012, 00:36:18
Отговор #170

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3761
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Знам Краси , така е!
И от мен поздрави! :)
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Февруари 17, 2012, 11:12:02
Отговор #171

Неактивен vessomitkov

  • Публикации: 738
Краси, незнам кога ще спреш да се ядосваш на такива кретени и подобни злобни изказвания. Всеки , който е ходил при теб знае как работиш, как изглеждат колите, които правиш и дали това е фотошоп или не. Който не вярва , просто може да те навести и да се увери сам. Просто такива хора, дребни, злобни душици, дето не са направили нищо в скапания си живот, не заслужават грам внимание. Те са само са за съжаление , щото са нещастници буквално  ;)

Февруари 17, 2012, 21:37:50
Отговор #172

Неактивен m_g

  • Публикации: 1123
  • ГАЗ М21, ГАЗ 3102, Варшава 223, ВАЗ 2101, Ниса 522
Цялата тема ми доставя огромно удоволствие и отвреме - навреме си я разглеждам. Краси, респект за нестихващия ентусиазъм и за умението ти да развиваш този така красив автомобил!
На човек му се приисква да завърти ключа, да чуе равномерното боботене под предния капак, а след това, с ясното съзнание какво ще последва, да накара педала на газта да докосне пода... И когато четирите дроселови клапи се отворят напълно... Човекът се пренася в едно друго, по-добро измерение, което не е достъпно за всеки!
Поздрави и продължавай в този дух! Пък нека някой си да го е яд, че ти е лъскава колата!

Февруари 18, 2012, 17:53:48
Отговор #173

Неактивен rsk

  • Публикации: 2449
Цялата тема ми доставя огромно удоволствие и отвреме - навреме си я разглеждам. Краси, респект за нестихващия ентусиазъм и за умението ти да развиваш този така красив автомобил!
...

+1

Февруари 19, 2012, 00:20:04
Отговор #174

Неактивен Котков

  • Публикации: 660
Браво колега,шапка ти свалям за труда!Колкото до другото,аз изобщо не си показвам колите по форуми,където освен да нахранят  човек колко е некадърен и да му се изд*искат върху труда друго няма да се случи... >:(
They call me Polski Fiat 125p 1975r

Февруари 19, 2012, 10:48:08
Отговор #175

Неактивен rsk

  • Публикации: 2449
... аз изобщо не си показвам колите по форуми,където освен да нахранят  човек колко е некадърен и да му се изд*искат върху труда друго няма да се случи... >:(

Не съм съгласен - виж колко хора са се изказали положително и колко отрицателно за тази кола, да речем. Освен това подобно отношение към автомобила, може да повлияе надъхващо за много хора, т. е. да е добър пример. Точно каквато е тази 75-ца - страхотен пример!!!

Февруари 19, 2012, 21:43:39
Отговор #176

Неактивен GT

  • Публикации: 1075
Добре де, какво очаквате ?  Винаги и само с бонбони и цветя ли да говорят за колите Ви ? Без значение и въобще за чий автомобил се касае.  Не може ли на някой да не му харесва ? Когато на мен нещо не ми харесва, казвам си го. Това в случай, че има желание за въпроси и разговорът е отворен за размисъл и критики. Пък, когато са разрешени или се очакват само хвалби, поздрави и поклонения, най-добре наистина такива хора да не си показват бангията.

И на Теновия Димитър Алфетата е безупречна, ама това не пречи да му изтъквам реално редица недостатъци, нали ? Като гледам, направо се е разсърдил и затрил профила чак.

Рангелов, не го познавам лично. Но, чак в Пловдив чувам радостни хвалби и добри отзиви за негова работа. Достатъчно е и човек да прелисти 2-3 теми и да види малко, как работи.  Когато нещо е правено с желание и е вложена воля, емоция и старание - то си личи от сто километра. Пожелавам и аз на Краси да не се уморява от иначе трудната и уморителна по същество работа, която работи с такъв мерак.





Февруари 19, 2012, 22:03:33
Отговор #177

Неактивен Котков

  • Публикации: 660
Никъде няма писан закон,че задължително всичко трябва да ни харесва,ама не е и казано,да се изразява недоволство по такъв начин...Еди какво си било кенеф и тн.Като на някой не му харесва подминава и готово,или си го казва по начин,по който няма да засегне никого,а не да се ръсят неща от рода "мазал си си колата с баданарката,колата ти е пълен кенеф" защото и такива простотии съм чел...
They call me Polski Fiat 125p 1975r

Февруари 26, 2012, 23:05:11
Отговор #178

Неактивен madboy

  • Публикации: 1872
Брей  отново заформих някакви противоречия  опсъждания
дано не влияя негативно на хората  :'( :'(

само едно ще кажа ...в старата техника е ОСНОВНИЯТ СЮЖЕТ НА СПЕКТАКЪЛА ...това е което ме движи напред !!

Желая здраве и щастие на всички съмишленици и повече средства за да се радвате на ЧУДЕСНИТЕ СИ АВТОМОБИЛИ !!

Благодаря !
Centrum Transaxle

Март 23, 2012, 09:46:49
Отговор #179

Неактивен ivopifeca

  • Публикации: 91
Краси, само да те питам,алфата с газова ли е още,и ако е моля да разясниш за тези двигатели как стоят нещата с газовите уредби :)