Общи форуми > Ретро автомобили и мотори под наем

Търся Чайка под наем за абитуриентски бал

<< < (2/5) > >>

ladyk:
здравейте! може ли да ми кажете колко струва наемането на такъв автомобил?

stanchev:
Здравей, виждам, че търсиш Чайка за София.Мисля ,че най доброто решение е НСО /Национална служба за охрана/ адрес:бул.Черни връх №43.Знам,че дават почасово автомбили под наем.

igrachakn:

--- Цитат на: igrachakn в Октомври 15, 2011, 08:54:49 ---Колега звънни ми на тел.0887312924 и ще ти дам координати за Чайка и Пакард от 1947г. които се дават под наем.Детелин

--- Край на цитат ---

USfan:
Брей тоя ЗИС 110 на снимката, трябва да е от двата дето имат НСО-то, съдейки по щриха от статията за тях в Автокласиката, от 2009 година. :)
Снимката гледам е правена близо до паметника Левски, това е входа на Ботаническата градина/музей.

А наскоро видях пак на живо, един от техните наследници, модел 117.
Това е модел от края на 60-те, който последно преди това бях виждал, още като бях тийн, в Пловдив, по време на един Пловдивски панаир, да вози Ген секретар на ООН Перес де Куеляр, при идването му в БГ през 1987 год.

Та тоя Зил 117, беше при моя приятел Живко в Сервиз Автоматик, да му сменят разни дребни бъзикни.
Купил си го един чичка на търг от УБО-то през 1991, и оттогава си го кътка, и не го вади, и не го дава предполагам, под наем.
Което би било жалко, защото моделите след 110, и преди актуалните последни версии от 80-те, също са много редки останали. :)

zhivko88:

--- Цитат на: USfan в Януари 20, 2012, 18:10:26 ---Брей тоя ЗИС 110 на снимката, трябва да е от двата дето имат НСО-то, съдейки по щриха от статията за тях в Автокласиката, от 2009 година. :)
Снимката гледам е правена близо до паметника Левски, това е входа на Ботаническата градина/музей.

А наскоро видях пак на живо, един от техните наследници, модел 117.
Това е модел от края на 60-те, който последно преди това бях виждал, още като бях тийн, в Пловдив, по време на един Пловдивски панаир, да вози Ген секретар на ООН Перес де Куеляр, при идването му в БГ през 1987 год.

Та тоя Зил 117, беше при моя приятел Живко в Сервиз Автоматик, да му сменят разни дребни бъзикни.
Купил си го един чичка на търг от УБО-то през 1991, и оттогава си го кътка, и не го вади, и не го дава предполагам, под наем.
Което би било жалко, защото моделите след 110, и преди актуалните последни версии от 80-те, също са много редки останали. :)

--- Край на цитат ---
Това на горната снимката не беше ЗИС 110 а оригиналът Пакард  http://www.packard-cars.com/1947-packard-02.html
А ЗиСът колкото и да е копие на Пакарда изглежда така

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия