Автор Тема: Некоректни търговци  (Прочетена 110329 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Януари 29, 2020, 22:51:59
Отговор #70

Неактивен dimityrauto

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 2
M.Gruev некоректе говорих  за един автомобил разбрахме се джа ми обеща да ми го докара срещу заплащане изпратих му капаро звъня му на следващият ден да се разберем той ми сервира че решил да търси суми двойна на това което се бяхме разбрали реши да ми върне капарото и в крайна сметка излезе че в същото време е обещал колата на друг

Януари 29, 2020, 23:06:20
Отговор #71

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3496
Колега,ако желаете да споделите някакъв проблем с продавач,моля да го направите ясно, сериозно аргументирано и при използването на пунктуационни знаци. В противен случай ще премахна този крайно неграмотен пост. Успех!

Януари 30, 2020, 10:10:19
Отговор #72

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Да, така е.
Тук си е сериозен форум, не фейс-групи, така че е редно абс. да се спазват граматическите правила.

То стана ясно и от поста за продажбата на Ситроените, за какво става въпрос.
Но, понеже тук си е отделна тема с описване на такива казуси, би било добре в подобни случаи, по принцип да се опише по-детайлно предмета на сделката, тип/модел кола, кондиция, цената- договорена/ предполагаемо надутата, и т.н.
Това с цел, все пак да има някаква достоверна рамка ситуацията, за четящите тук.
« Последна редакция: Януари 30, 2020, 10:14:58 от USfan »

Октомври 06, 2021, 17:04:04
Отговор #73

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Предполагам доста колеги следят обявите в Маркетплейса на Фейсбук... случайно излових там един измамник, който уж предлага Москвич с педали само за 200 кинта в отлично състояние. Писах му да ми го прати по Еконт, а той отговори че се бил изгорял от доставка от еконта, та да съм му превел авансово 20 лв капаро на юнашко доверие. Това вече ме усъмни, затова проверих актуалните обяви за такива москвичи в нета и открих, че е откраднал снимките от друга обява в ОЛХ, където същият се продава за 800 лв. Естествено докладвах публикацията за измама, макар да не знам дали това би имало някакви последствия.
Ето я фалшивата обява: https://www.facebook.com/marketplace/item/979057076281533/?referralSurface=messenger_lightspeed_banner&referralCode=messenger_banner
А ето и истинската в ОЛХ на 4 пъти по-висока цена: https://www.olx.bg/d/ad/prodavam-metalna-detska-retro-kola-s-pedali-moskvich-kolichka-CID618-ID7yzTT.html#51412ae4fa
Бъдете внимателни към всякакви примамливи оферти, измамниците вече плъзнаха във всички сфери и мрежи!
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Октомври 31, 2021, 09:12:48
Отговор #74

Неактивен NikMar

  • Публикации: 518
Попаднах на интересна тема във VW форума за некоректни купувачи https://forum.vwclub.bg/viewtopic.php?f=3&t=445901
FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г./ FIAT Punto 1,1/94 г.
Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
 Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка.
 Закон на Мърфи.