Автор Тема: Datsun Cherry 1981  (Прочетена 29387 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Март 24, 2012, 19:41:03
Отговор #20

Неактивен niki4

  • Публикации: 169
Днес, деня на първия автопоход във Варна, и моя Датсун направи поход от 2 км от гаража и обратно :) А Идеята беше да участвам и аз...Както и да е след като монтирах нова бензинова помпа, го запалих за първи път от 6 месеца от раз благодарение на помпичката за подкачване на гориво. Наистина ако някои колега има проблем със продължително въртене на стартера, когато колата не е палена скоро - това е лесно и ефективно решение - няма и помен от предишното едноминутно въртене...В началото на другия месец минавам преглед, центровка на карбуратор и може японците да открием сезона. Марто да му мисли сега ли е момента за основни ремонти >:D

Март 24, 2012, 22:33:18
Отговор #21

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
е няма как бате, ремонти ремонти, важното е Zвяра да излезе като нов ;)

Март 24, 2012, 22:38:50
Отговор #22

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Баси 2 часа пиша и накрая нищо:) Никиии що не направи снимки и някое друго клипче на самурая да го видим и чуем :) Новите дискове кога ще мяташ? А Марто се сети баш в началото на сезона да го обезкости ,ама после ще избухне с един перфектен звяр:) Ники ако те вози пази кръста че яко набира :)))

Март 24, 2012, 23:01:37
Отговор #23

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Ти отде знаеш аз не съм те возил  :D Кофти че сега е в ремонт, ама то все някога трябва да влезе, а колкото по-рано по-добре :)

Март 24, 2012, 23:23:12
Отговор #24

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Така така ,по-добре 1 изтърван сезон,ама другите да е пушка:) Пък аз ако продължавам с това темпо ,към 2020 ще е вече перфектна хахахх

пп.Ти не си ме возил ,ама едвам те догонвах :))) А ако си мислиш,че с возене ще се разминеш... Искам да го разходя малко някой ден :) От малък ми е любим модел:)

Март 24, 2012, 23:50:57
Отговор #25

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Хахах 2020 аз ще съм се пенсионирал вече O0 Нямаш грижи, ще ти дам да натиснеш педала на газта ;) C:-)

Март 27, 2012, 22:57:38
Отговор #26

Неактивен niki4

  • Публикации: 169
това е по-скоро към модераторите на сайта - вижте на какво попаднах току що

http://www.automedia.bg/test-drive/testdrive_1056.html

копирана темата от тук, потребител фантом - не съм я публикувал аз; вероятно са модераторите на аутомедиа, за да си обогатят информацията на сайта...някак ми се струва нередно това. Едно е да се позоват, че ползват информация от друг сайт, съвсем друго е да си служиш с кражба на информация. Друг колега попадал ли е на такова нещо. Тук си даваме и телефонни номера, понякога и адреси, утре някой ще пише в друг сайт, че продава колите ни...

Март 28, 2012, 09:49:18
Отговор #27

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Егати,аз за това не съм се вписал в бележника има доста хора,които злоупотребяват и това чакат....

Март 28, 2012, 10:48:31
Отговор #28

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
това е по-скоро към модераторите на сайта - вижте на какво попаднах току що

http://www.automedia.bg/test-drive/testdrive_1056.html

копирана темата от тук, потребител фантом - не съм я публикувал аз; вероятно са модераторите на аутомедиа, за да си обогатят информацията на сайта...някак ми се струва нередно това. Едно е да се позоват, че ползват информация от друг сайт, съвсем друго е да си служиш с кражба на информация. Друг колега попадал ли е на такова нещо. Тук си даваме и телефонни номера, понякога и адреси, утре някой ще пише в друг сайт, че продава колите ни...

Да, неприятно е.
Все пак автомобилът е твой, както и написаният текст.
Най-отдолу на сайта има бутон "Пишете ни" .
Предлагам ти да се свържеш с аутомедиа.бг и да им обясниш какво е станало.
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Април 25, 2012, 22:24:50
Отговор #29

Неактивен niki4

  • Публикации: 169
Малко да раздвижим темата....Направих едно пролетно почистване и се оказа че между мръсно черно и черно има доста разлика. Скоро ще се минава преглед и колегите от JDM Варна да се готвят за излети... O0