Автор Тема: Проект ГАЗ М21  (Прочетена 248614 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Септември 06, 2012, 15:30:16
Отговор #160

Неактивен Москвич 408

  • Публикации: 65
  • Москвич 408
Миниума от разфасовка от колко грама(мл) е и каква му е цената ?
И ако не е тайна от София ли го купи .. , защото преди време
знаех едно място където продават миниум , ама трябва да
проверя в една тетрадка ...
Москвич 408 , оня бежовия с двата фара !

Септември 06, 2012, 17:13:02
Отговор #161

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3761
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Антикорозионната защита е  най съществената част на проекта , даваща усещането за дълговечност. :)Има и друг хубав БГ препарат за
редуциране на ръжда - Коростоп на Оргахим - Русе , ама  нещо зачезна от пазара. :-\Цената бе много сносна , запомнил съм сивочерния
му матов цвят , гъстота доста по - голяма от тези зелените измислици иии....силната смръдня на курешки  :))
Нанасяше се с четка на топло ( температура на въздуха поне 15 градуса ) или предварително обезмаслен и загрят детайл.След 24 часовия
срок на изсъхване грундираш , боядисваш ...преди повече от 3 години правих кръпки и няма проблем!
 
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Септември 07, 2012, 21:17:43
Отговор #162

Неактивен vasko4

  • Публикации: 591
  • 0899936995
Спрях се на ръждопреобразувател , епокси и боя.
Вчера намазах преобразувателя след 24ч. минах и една ръка епокси, утре продължаваме ето резултата









Септември 22, 2012, 21:50:58
Отговор #163

Неактивен vasko4

  • Публикации: 591
  • 0899936995
Докато някои са на Пловдив на парада, други работят по проектите :(.
Днес вече започнахме да боядисваме в черно, което е крачка към зглобяването :). Вече от вътре колата е с черен цвят






Септември 24, 2012, 01:43:14
Отговор #164

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Васко, много добре става. Така и така си набрал скорост, да почваш и моята, пък ще се разберем за парите:)

Септември 24, 2012, 12:21:40
Отговор #165

Неактивен vasko4

  • Публикации: 591
  • 0899936995
Васко, много добре става. Така и така си набрал скорост, да почваш и моята, пък ще се разберем за парите:)
Дава я, ще стане още по добре, вече имам опит :)

Септември 25, 2012, 09:31:45
Отговор #166

Неактивен pavel.velev

  • Публикации: 944
това ще бъде един много оригинален автомобил.
 

Септември 25, 2012, 21:20:40
Отговор #167

Неактивен gpushkarov

  • Публикации: 115
Спрях се на ръждопреобразувател , епокси и боя.
Вчера намазах преобразувателя след 24ч. минах и една ръка епокси, утре продължаваме ето резултата


 8))
Браво за "мерака",пожелавам ти още тъй като има още доста работа,но сладка.Имам само един въпрос тъй като и аз бях решил да правя тази формула ръждопреобразовател.грунд епокси и боя.Въпроса ми е как се държи боята нанесена след епоксито тъй като върху него не дават да се боядисва/по предписание/ чел съм за този на Лакпром не знам ти какъв използваш

Септември 25, 2012, 23:23:24
Отговор #168

Неактивен vasko4

  • Публикации: 591
  • 0899936995
Браво за "мерака",пожелавам ти още тъй като има още доста работа,но сладка.Имам само един въпрос тъй като и аз бях решил да правя тази формула ръждопреобразовател.грунд епокси и боя.Въпроса ми е как се държи боята нанесена след епоксито тъй като върху него не дават да се боядисва/по предписание/ чел съм за този на Лакпром не знам ти какъв използваш

Не знам но нали това е идеята на всеки един грунд, да се полага като основа преди нанасянето на последващо покритие, било то кит или боя.
Аз дори на дъното отдолу нанесох и шегрен върху епоксито и след това боя. Иначе епоксито е точно на Лакпром, има го снимано малко по напред в темата.
При мен се държи доста добре, но е твърде рано за да се каже.

Септември 27, 2012, 22:54:58
Отговор #169

Неактивен gpushkarov

  • Публикации: 115
Браво за "мерака",пожелавам ти още тъй като има още доста работа,но сладка.Имам само един въпрос тъй като и аз бях решил да правя тази формула ръждопреобразовател.грунд епокси и боя.Въпроса ми е как се държи боята нанесена след епоксито тъй като върху него не дават да се боядисва/по предписание/ чел съм за този на Лакпром не знам ти какъв използваш

Не знам но нали това е идеята на всеки един грунд, да се полага като основа преди нанасянето на последващо покритие, било то кит или боя.
Аз дори на дъното отдолу нанесох и шегрен върху епоксито и след това боя. Иначе епоксито е точно на Лакпром, има го снимано малко по напред в темата.
При мен се държи доста добре, но е твърде рано за да се каже.
Мерси за бързия отговор, засега събирам инфо и като спадне работата зимата ще кача снимки с разглобяването на една Волга