Автор Тема: Проект ГАЗ М21  (Прочетена 247261 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Ноември 07, 2011, 09:00:40
Отговор #20

Неактивен vasko4

  • Публикации: 592
  • 0899936995
Имаш късмет,ето ти схемите на радиото и преобразувателя.Ако ти се затрудняваш,всеки радиотехник като свали капаците ще ти върже радиото и усилвателя,като гледа схемите.Предварително може да си направиш букса като наредиш клеми на текстолитова плочка.

http://www.radiolamp.ru/prom/a-18/
много благодаря, аз няма да се справя но имам приятел който ще помогне  :)

Ноември 25, 2011, 18:39:48
Отговор #21

Неактивен vasko4

  • Публикации: 592
  • 0899936995
Днес, успешно колата беше закарана в КАТ и претърпя смяна на регистрационните табели :)

Ноември 25, 2011, 20:25:25
Отговор #22

Неактивен pavel.velev

  • Публикации: 945
Честито, когато аз си регистрирах опела бях супер доволен защото мога да я карам ежедневно а не само по ретро паради.Тук съм при Краси .
« Последна редакция: Ноември 25, 2011, 20:27:58 от pavel.velev »
 

Ноември 25, 2011, 21:52:25
Отговор #23

Неактивен Frysco

  • Публикации: 447
Честито, когато аз си регистрирах опела бях супер доволен защото мога да я карам ежедневно а не само по ретро паради.

Мда, което е идеята на един автомобил, нали?Вярно е че има много ценни и редки коли, но една кола ако не се кара-страда... поне аз така си го представям.

Ноември 26, 2011, 00:55:43
Отговор #24

Неактивен booger

  • Публикации: 295
Ааа ето на  ;) Отнесоха ми Волгата  :P Много се радвам, че си я прибрал колега аз съм от Видин и съм ходил да я гледам и знам, че колата си заслужава. Много ми хареса, но бях тръгнал да си давам парите по други железа тогава. Собственика е много печен човек и ме кефи че си има още една Волга. Успех ти пожелавам и ако мога с нещо да съм ти полезен ще помагам  ;)

Ноември 26, 2011, 01:51:35
Отговор #25

Неактивен GT

  • Публикации: 1075
Нищо им няма на нашите бангии.  Особено пък като твоя Опел, чудесно става за всеки ден. Защо пък не и Волгата ? Тия, големите коли се карат по-лесно от малките. Данъци на дъртите са им малки, стари, бойни машини. Какво му пречи ? Кола, като кола. Поне е хубава и здрава, та да може да й се разчита. И може. Вози меко, кара се леко, хайде динамика, тя и моята трябва да я чакаш.....много важно. Много е приятно и някак необременено да ползваш такава дролика всеки ден, целогодишно. Усещането е съпоставимо с това за свобода и цветност в иначе сивото ежедневие. Пък и по-рядко се разваля, като се кара редовно. Поне от лични наблюдения върху разни дъртаняни, до този извод съм стигнал.  :-\  Хубаво е човек да си стегне някоя такава, ама след това не им ставайте роби на тези. Те са за каране. Иначе, какъв е смисълът.... ::)



Ноември 26, 2011, 11:05:33
Отговор #26

Неактивен Frysco

  • Публикации: 447
Да бе, да... няма да им ставаме роби.Кат издрънка нещо, ще си викаме-абе аре са, няма да и робувам.
Тая ти мисъл не ми допада.Аз изпитвам удоволствие да си карам колата, само като е напълно изправна...

Ноември 26, 2011, 19:29:15
Отговор #27

Неактивен GT

  • Публикации: 1075
Категорично не. Не съм вложил този смисъл. Знаеш, че точно аз винаги съм бил против всякаква мърлящина по автомобила. Това, което визираш ти е част от поддръжката.  Имах предвид, че да висиш над кола, дето се движи 5 пъти в годината по събори, да не падне прашинка върху нея, да седи на килим сакън да не се изцапат гумите и да се стесняваш, когато седнеш на седалката, да не се разпъне и провисне, да палиш печки в гаража, да я завиваш с бял чаршаф, а ти да спиш на китеника..... това е робство. Не бива.  :-\  Както и да е, нека човека си продължи темата с Волгата, че здраво му я наспамих. За което да ме извинява.  :-[

Декември 04, 2011, 21:01:49
Отговор #28

Неактивен vasko4

  • Публикации: 592
  • 0899936995
Здравейте, малко оспамихте темата но.........., нека разкажа малко и аз, тъй като ми липсваха някои части и след доста търсени и мъки се сдобих с липсващите части вижте ги и тях :)

Декември 04, 2011, 22:42:07
Отговор #29

Неактивен победовод

  • Публикации: 836
Ехей браво!И аз така преди десет години качих части на един колесар,след което частите стояха под един орех седем години,докато в един момент не ми прищрака в главата,че трябва да тръгнат да се движат.И след осем месеца с рали Розова долина частите се качиха на Шипка. :D
«Волга» — единственный автомобиль, способный передвигаться, будучи неисправным чуть менее, чем полностью.