Автор Тема: Проект ГАЗ М21  (Прочетена 252587 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Ноември 23, 2013, 20:30:13
Отговор #450

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 798
Красота!!! Не знам дали и като нова е изглеждала така.

Ноември 23, 2013, 20:57:18
Отговор #451

Неактивен angelple75

  • Публикации: 55
Честито и на хаирлия да е. :)

Ноември 23, 2013, 21:56:28
Отговор #452

Неактивен Caxo

  • Публикации: 470
  • Москвич 408;408и;427;2140
Красота!!! Не знам дали и като нова е изглеждала така.

Разбира се, че НЕ ! Никога не можеш да сравниш "нормата" с "ръчната изработка" , еле пък що се отнася до руснаците. Поздравления за чудесния резултат! :)


П.П. 7-9 декември ще съм по Боровец, можем ли да измислим нещо да видя това бижу на живо  :D

Ноември 23, 2013, 23:56:09
Отговор #453

Неактивен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3487
Официално - честито,Васко!
Дай Боже, всекиму!
Много хубави емоции ти желая да имате!
Поздрави!

Ноември 24, 2013, 11:36:37
Отговор #454

Неактивен Viva_lancia

  • Публикации: 365
Честито колега, думите са излишни в случея! А старият собственик ще го повозиш ли, интересо как ли ще реагира като я види.

Ноември 24, 2013, 11:44:09
Отговор #455

Неактивен vasko4

  • Публикации: 590
  • 0899936995
благодаря на всички за хубавите пожелания, остава пролетта да я пусна в движение в КАТ. Много ми се иска старият собственик да види направеното, но за съжаление е много далеч, чак във Видин..

Ноември 24, 2013, 19:29:59
Отговор #456

Неактивен vasko4

  • Публикации: 590
  • 0899936995
Вчера возейки се в града, видях едно закъсало БМВ и реших да му помогна с даването на ток хахахахах, все пак Волгата си е Волга.





 :D

Декември 07, 2013, 15:58:33
Отговор #457

Неактивен vasko4

  • Публикации: 590
  • 0899936995
въпреки че гаража е правен за четири коли, нашите се оказаха по-голями и неможем да ги съберем.След няколко размествания, опити за сваляне на тегличи, всеки път гаража ни късееше с по 15-20 см. Оказа се че старото Ауди отново ще зимува навън :(, а на Волгата се наложи да сваля номера, за да може да се затвори вратата.
Ето я и подготовката за зимен сън :)















Декември 07, 2013, 21:12:11
Отговор #458

Неактивен Plamen Hinkov

  • Публикации: 150
Здравейте и поздравления за свършената работа.Наместването за зимата на повече автомобили в закрито пространство и при мен често е било проблем.От снимките а и от обясненията към тях разбирам че основно дължината на гаража е проблам.Ще предложа един от вариантите които аз ползвам в такива случай.Автомобила зад Волгата (предполагам че не се движи ежедневно) се повдига и най далечните от вратата колелета се слагат да стъпят в легнали на земята гуми с джанти обърнати така че да предотвратят движение напред назад(лицето на джантата надолу към земята).Желателно е това да е по тежката част от автомобила (при повечето тази в която е двигателя).По леката част (при автомобили с предно разположен двигател )задницата се повдига последователно и се оставя да стъпи по същия начин но в зависимост от нуждата (Аз съм достигал до 4 бр. на колело)обърнати  легнали на земята една върху друга джанти с гуми.При това положение втория автомобил влиза под повдигнатата задница на "добре зазимения".Ако има опасения че може да падне и да  нанесе повреди ще кажа че така сме превозвали автомобили в закрит фургон на товарен автомобил,над 20 хил. километра (Товарени и разтоварвани на всеки 500-1500 км.)и не е имало проблем.(без да се връзват(Преди това сваляхме брони ,номера и трудът и загубеното време беше повече.))Има варианти и ако ширината не стига.При това съм "паркирал "(след подготовка)автомобил повдигнат "на врати ".От снимките ми се струва че няма такава нужда при вас.По този начин двата задни автомобила остават повдигнати а тези до врата могат да се ползват ежедневно при нужда.       Надявам се да съм бил разбираем  и полезен.Ако е нужно на лични може да предложа и други варианти че май стана дълго обяснение.               Поздрави и   успех.     

Декември 07, 2013, 22:00:05
Отговор #459

Неактивен vasko4

  • Публикации: 590
  • 0899936995
Благодаря, напълно те разбрах какво искаш да кажеш. така е дължината е проблем в случа, но със свалянето на номера :) ги събрахме двата автомобила, които няма да се карат- един зад друг, остана проблема с двете коли които се използват, но пък в крайна сметка на Аудито му няма нищо от престоя навън. Но беше доста интересен ден, в който правихме схеми коя кола къде да е и то с тези "кораби"....