Автомобили > Японски автомобили

Nissan Skyline R30 RS Turbo 1987 във Варна!

(1/12) > >>

didotooo:

--- Цитат на: Иво_csl в Ноември 03, 2011, 17:26:24 ---Скайлайн-а е страшен с какъв мотор е  ???

--- Край на цитат ---

Вчера бях там и още като идвах едно момче втренчено зяпаше галанта :D Паркирах точно до скайлайна ,видях че вратата му е отворена.Момчето ме настигна ,оказа се собсвеника.Каза ми ,че още като ме видял и разбрал че идвам точно при него :D Помисли моята за скайлайн :D
 Много съм доволен ,че се запознах със собственика,Страхотно момче ,определено фен и с голям мерак да ремонтира:) бъбрихме доста време ,разказваше за всичко което го питам въпреки че беше на работа ми отдели доста време. Разпитваше ме за Галанта ,доста му хареса.Отворихме капака на Скайлайна ...Колата е била на негов авер,който я ползвал за гонки...След като се скапало окачването той я купува от него за да не отиде на вторични. Причината е че единия амортисьор струва около 1000 лева защото е с активно въздушно окачване.
Момчето има още един такъв,който е с 4 врати (!) 1982_Ра и е автоматик. Определено фен на японските,приятелката му и тя - карала нисан пулсар.  Проблема е ,че имал кредити и строял къща и за това можел да си позволи само единия скайлайн да стегне.Доста хора са идвали да купуват червения ,но е отказвал.Каза че скоро мисли да го мести в гараж и да го почва.Бил е без прозорец - отворил се капака и пръснал джама... Спрели я от движение катаджиите ,но той я пуснал пак с доста зор.Сменил окачването,алтернатор,стартер,рециклирал ттурбината ... Определено с мерак е давал пари по нея.

Та за колата: 6 цилиндров ,турбиниран ,активно окачване,круиз контрол,пълен ел.пакет,Истински JDM - Японска версия - ограничение на 180км/ч,десен волан разбира се. Страхотна спортна кола,все едно сядаш в картинг :D Казах му ,ако не дава Господ  да се прецака проекта ,да звънне и ще пуснем обява във форума ,но в никакъв случай да не отива на вторични.Ако няма кандидати,аз ще я взема на момента :D

Съжелявам за спама ,но много съм впечатлен от самата кола.Винаги ми е харесвала,но сега за първи път се докоснах до нея и я разгледах и съм мноо зарибен ;D На двора има място за две коли ... така че силно се надявам някой ден да се сдобия с такава,дори и в такова състояние... Грозен скапан ръждясал ... Сърбят ме ръчичките да го почна:) Ще спа в нея :) Разменихме си телефоните и като се постопли ще му звънна да си направим една фото сесия с четиривратия скйлайн .Спирам с писането,ако някой знае за такава кола в България да казва:) Ето малко снимки:




didotooo:
Не знаех ,че има 4_врат скайлайн,а то се оказа че има и комби.... &feature=related

Speeder:
Тази годзила определено заслужава отделна тема!!!

Още повече, че си я украсил така хубаво със снимки. Тази кола не трябва да отива за желязо в никакъв случай!

Дидо, можеш ли да ми помогнеш със заглавието на темата?
Например, кой точно модел е колата, коя година.

rsk:
Страшно ме кефи тоя модел на Nissan.
Добре е и, че вече има пряк контакт със собственика.

Daniel:
Ейй страшна е! Като се постегне всички ще се обръщат след нея, не че сега сигурно не се обръщат :D Като гледам регистрациите май в един ден са посетили КАТ преди години :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия