Автор Тема: Suzuki Gs 450 1982 г.  (Прочетена 3548 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ноември 11, 2011, 19:36:03
Прочетена 3548 пъти

Неактивен niki4

  • Публикации: 169
Време беше и тук да се запиша...През 2007 докато търсех Датсун-а сбъднах една друга моя мечта - мотоциклет от началото на 80-те. До местоработата ми живееше един човек, който внасяше автомобили от Германия по поръчка и един ден се появи това Сузуки - оказа се, че е на германеца, който му помага за намиране на автомобилите там. Идеята ме зачовърка и след 1 седмица го бях спазарил вече. На пръв поглед имаше неугледен, прашен вид, а и аз нищо не разбирах от мотоциклети, но нещо ме накара да се хвърля в неизвестното, а и повече от 10 години имах А категория без да съм я ползвал реално. Доверих се на един познат моторджия, който има и сервиз за първоначалното обслужване и като отидох на следващия ден да си го взема едва познах мотора. Моя приятел беше приел задачата присърце, даже беше освежил резервоара с нова боя. Ето и малко данни:
Двуцилиндров, четиритактов двигател с въздушно охлаждане, 450м3. 42 конски сили, 6 скорости с електронно изписване на таблото, предни дискови спирачки, задни барабанни, електронно запалване
Предишния собственик е полагал много грижи за мотора, направил е някои малки изменения, преместване на мигачите, нови стойки за краката. От мен единствено добавих щита за по-комфортно шофиране - при скорост от 120 км/ч и изправена стойка съпротивлението е голямо...Изработи ми го един майстор от Ямбол - модела на щита е за Ява но напасва перфектно...
За съжаление след като през 2008 купих и Датсуна се оказах с две дини под една мишница.След като цялата 2010 реално само препалвах от време на време машините без да мога да им се насладя, реших да пусна мотора за продажба. И така до днес...Търсят се най-вече пистови мотори, а такива като моя се продават трудно. Бих искал мотора ми да отиде при някои, който ще полага същите грижи като мен и най-важното ще може да го кара - удоволствието от което е неописуемо...
Пускам малко снимки с и без щита
« Последна редакция: Ноември 23, 2012, 15:43:04 от dido1903 »

Януари 11, 2012, 18:31:23
Отговор #1

Неактивен niki4

  • Публикации: 169
Мотора се продава, тел. за връзка 0886303183, цена 890 лв.

Януари 11, 2012, 19:22:59
Отговор #2

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Ники ,мотора ти наистина е готин ,дано се намери някой който търси точно такава машина и да му доставя удоволствие. И аз искам един за лятото ,но както каза две дини ....