Автомобили > Японски автомобили

Datsun 280 ZX 1980

(1/66) > >>

Martillius:
Ето ме и мен, да не си помислите че се крия  >:D
Казвам се Мартин, на 34 години и съм от Варна  O0 Винаги нещо ме е тегнало към ретро автомобилите, но не от 30-40-те години, а от 70-те насам. Та в Ebay след аукцион се сдобих с Datsun 280ZX 6-цилиндров двигател L28E 2753 cc, 147 PS, автоматик кутия. Хубаво би било ако беше турбо, но и така ми е добре. За 31 годишна колата е много запазена, пипана е тук там, личи си че е кърпена на някои места, но доста добре направена, има леки забележки и някои други неща не работят или липсват, но с времето и естествено с доста пари и те ще си дойдат на мястото  :)) Във Варна до колкото знам вече сме трима с такива коли и се каня един ден да се съберем и да направим едно шествие по центъра, дано и другите двама са съгласни само. Та стига съм писал, ето малко снимки на моята Fairlady Z.





booger:
Честито колега да си я караш със здраве и много се радвам за теб и твоята прекрасна кола. Колата ти е мечта за мен както и за много от колегите, (сигурен съм) Много се радвам, че към българския ретро-автопарк се присъединява такъв хубав и рядък автомобил. Много ще се радвам да я разгледам на живо колега  ;) Успех с потягането на автомобила.

didotooo:
Е радвам се ,че се присъедини! Задължително трябва да се съберете,това ще е нещо уникално ,особено на някой ретро парад.Само се обаждайте да дойда и да снимам  ;D По нататък ,трябва да се съберем за една групова снимка на старите японки във Варна...Страхотна е ! Надявам се да я запазиш пълен оригинал.

dido1903:
Добре дошъл,Мартине!
Уникална кола изглежда,цветът е много приятен!
Коя година е точно ???
Дай да я видим и отвътре тази красавица!

Martillius:
Здравейте момчета, благодаря ви за пожеланията и добрите думи. Датсуна е 1980 година, до тогава се водят с това име и от 1981 вече са Нисан.
Преди месец тук бяха едни големи дъждове и в него време щях да го регистрирам, цяла нощ вися пред КАТ, а до там каране по вода до коленете, липсва ми десен подкалник и освен това и уплътнението на предното стъкло пропуска. Дъното беше прогизнало, следващите дни вадих всичко да съхне и махнах и мокета. Ето и малко снимки от него време.








Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия