Автомобили > Японски автомобили

Datsun 280 ZX 1980

<< < (2/66) > >>

niki4:
Добре дошъл и от мен Мартине, избрал си много специална кола, кола, с уникален характер. Да и се радваш дълги години!!! Ще се радвам ако феновете на японските автомобили и не само от Варна се събираме от време на време особено по ретро ралита и паради. Успех с привеждането на Датсуна в перфектен вид!

Martillius:
Благодаря ти Ники за хубавите думи и ще се радвам някой ден да се съберем с японките 8))

Speeder:
Добре дошъл!

Много красив автомобил! Едно от любимите ми купета!
Преди няколко години, един приятел американец ми обясняваше, че имал точно такъв Датсун и се кълнеше, че някой ден отново ще си купи!
По думите му усещах, че това е страстен и породист автомобил.
По спомен, имат и някакъв бордкомпютър,който дава информация за възникнали грешки или предупреждения.
Твоя оборудван ли е с такова чудо?

skodko:
ЕЕ, рагистрира се най-после, аз съм Silvia_S15 от Нисан форума. Надявам се някой ден да мога да се повозя в този автомобил, страшен е!  ;D

Martillius:

--- Цитат на: Speeder в Ноември 12, 2011, 23:53:37 ---По спомен, имат и някакъв бордкомпютър,който дава информация за възникнали грешки или предупреждения.
Твоя оборудван ли е с такова чудо?

--- Край на цитат ---
В моя няма такова нещо, може би в моделите след 1982 г. са го добавили, те са и с дигитални табла.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия