Автор Тема: Datsun 280 ZX 1980  (Прочетена 125268 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ноември 13, 2011, 11:26:57
Отговор #10

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Всъщност, ако говориш за ECU, да има такъв компютър, но не съм толкова в час и незнам дали може да запаметява грешки и след това да бъдат четени.  :-\

Ноември 13, 2011, 13:35:09
Отговор #11

Неактивен niki4

  • Публикации: 169
Марто, а откъде мислиш да се снабдявяш с части по двигателя и окачването - търсил ли си вече нещо?

Ноември 13, 2011, 15:02:30
Отговор #12

Неактивен Иво_csl

  • Публикации: 123
Добре дошъл !Много красив Датсън цвета много му подхожда  :)

Ноември 13, 2011, 22:33:05
Отговор #13

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Марто, а откъде мислиш да се снабдявяш с части по двигателя и окачването - търсил ли си вече нещо?
Всекидневно преглеждам Ebay, в Европа са малко шоповете за този модел и ако има цените са супер високи, вероятно заради малкото бройки изобщо в Европа, по-слабото търсене, а и внос от Япония и САЩ. Иначе доста от нещата се ползват в други модели и не е проблем и тук да ги намеря, но ламарини, неща по интериора или нещо по-специално си е цифра. Сега например ми трябва десен подкалник, никъде не мога да намеря в Европа, предно стъкло също, има ги в САЩ, цените не са кой знае какво, но доставката е супер висока. Пример предно стъкло цена 164 долара, доставка 2700 долара, тия полудяха   >:D
Засега всичко работи, купил съм си предни накладки, задни също, мисля да вземам тампони и други за предно и задно окачване, ще я карам на тапицер да ми слага мокет и да облечен салона в кожа. Иска ми се обаче да свалям по малко и да мина на песъкоструйка долницата. А бе работа като цяло ще има, здраве и пари да има е по-важно :)

Ноември 14, 2011, 10:02:54
Отговор #14

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Тия са ненормални,б@си доставката... Странично стъкло за моята внос от Япония ми искат 500 лева...
Пода толкова ли е зле,че е за песъкоструй? Няма ли да стане само с шкурене с телена четка на дрелка примерно и после да се боядиса?
Подкалника не пасва ли от някой друг модел нисан от 80_Десетте?

Ноември 14, 2011, 13:27:53
Отговор #15

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Пода отвътре е добре, тук-там където има ръжда ще ошкуря до метал и ще грундирам. За песъкоструйка имах предвид пода от външната страна. За подкалник говорих с един съсед, който работи в сервиз и лепят брони и други елементи от пластмаси, трябва ми само друг такъв подкалник от който да се гледа и моделира по него. Търся варианти за шумоизолиране на купето и ще се радвам да прочета нещо от вашия опит.

Ноември 14, 2011, 21:32:25
Отговор #16

Неактивен skodko

  • Публикации: 1014
Разгледай тази тема:
http://www.classiccar-bg.com/index.php/topic,976.0.html

Ноември 14, 2011, 22:44:35
Отговор #17

Неактивен engineer

  • Публикации: 481
  • 1974 Москвич 412, 1969 Рила 1400
    • http://www.bgclassiccars.hit.bg
Прекрасен автомобил, поздравления за новата придобивка. Надявам се да го видя на живо по улиците на Варна.

Ноември 14, 2011, 22:55:14
Отговор #18

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Благодаря много за темата, наистина полезна информация, а и като гледам си голям майстор. Кога ли ще пипна и аз като теб моя звяр  O0

Ноември 14, 2011, 23:05:17
Отговор #19

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Прекрасен автомобил, поздравления за новата придобивка. Надявам се да го видя на живо по улиците на Варна.
Това лято излизах доста с него, но зимата смятам да не го вадя, освен за едно две кръгчета в квартала, колкото да не забравя, че е автомобил. :)