Автомобили > Американски автомобили

1978 Mercury Zephyr Z-7

(1/4) > >>

100%bastard:
Chevrolet-a има проблем със скоростите (автоматик) ,двигателя е здрав 6цил. редови и е на малко километри.Собственика го е купил от митницата където е стоял дълго време и не е каран.

CHEVROLETA ima problem s skorostite /avtomatik/ dvigatela e zdrav 6 cil. redovi i e na malko kilometri sobstvenika go e kupil ot mitnicata kudeto e stoql dulgo vreme i ne e karan

Кирилицата!!! Gigabyte

Иво_csl:
Страхотно шеви все едно излиза от екшън филм от 70-те  O0 салона е много готин само да беше и V8.
Успех с реставрацията  :)!

100%bastard:
не не не съм я купил ,тръпката ми е да намирам такива екземпляри по дворове и гаражи.... о този Chevrolet се продава ,но според мен цената е доста пресилена 5000лв.

ne ne ne sum q kupil trupkata mi e da namiram takiva ekzemplqri po dvorove i garaji ........o tozi chevrolet se prodava ,no spored men cenata e dosta presilena 5000lv.

Кирилицата! Gigabyte

Иво_csl:

--- Цитат на: 100%bastard в Ноември 13, 2011, 14:18:53 ---ne ne ne sum q kupil trupkata mi e da namiram takiva ekzemplqri po dvorove i garaji ........o tozi chevrolet se prodava ,no spored men cenata e dosta presilena 5000lv.

--- Край на цитат ---
Аха ясно и мен ме кефят такива работи заебани по гаражи и дворове ..кви ли не неща могад да се намрят .. забравени от бога ..

социопат:
Chevrolet и Mercury са две различни марки,а това какво е?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия