Автор Тема: Програма 2012 - Авто мото ретро клуб "Варна"  (Прочетена 5857 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ноември 14, 2011, 10:42:53
Прочетена 5857 пъти

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450

Декември 25, 2011, 19:01:30
Отговор #1

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Някакви подробности относно първото мероприятие? Гледам не е уточнена дата, а януари вече чука н вратата...

п.п. извинявам се, чак сега погледнах допълнението в другата тема
01.01.2012 г. - Снежен слалом Виница Варна
...
При това положение пак няма да мога да се класирам, а ми се струва, че и местните също дори няма да са изтрезнели от Новогодишната нощ :)
« Последна редакция: Декември 25, 2011, 19:06:51 от krankenstein »
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Декември 25, 2011, 19:43:04
Отговор #2

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3761
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Eх тия варненци! :D
Ми така е , най - близо до автомобилния спорт по техника и динамика са ски - спртовте!
Аз направих първи слалом за ски сезон 2011- 2012г. на Пампорово, сезона е многообещващ!
Хубави емоции!
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Декември 25, 2011, 20:29:45
Отговор #3

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Е, то ако е въпроса сега софиянци всеки ден правим зимен слалом между дупките, където всяка грешка води не до наказателни точки, а до ремонти по ходовата част... но това е друга тема с не толкова положителни емоции  :-\
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Декември 26, 2011, 02:47:53
Отговор #4

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Добре де...сега пиша програмата в един друг форум.....и ме е яд....не можахте ли да се синхронизирате, а пак има дублиране на мерприятията...? >:D >:D >:D
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Декември 26, 2011, 11:30:57
Отговор #5

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Няма как, ще трябва пак да избираме... но всъщност мероприятията са толкова много и на различни места, че дори да не се застъпват пак е невъзможно да бъдеш навсякъде, освен ако не си ексцентричен милионер с огромен излишък от пари и свободно време. По-важното според мен е да има точна и навременна информация за датите и евентуалните им промени.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Декември 26, 2011, 19:34:12
Отговор #6

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Първата проява е с неуточнена дата, защото ще чакаме снега (я го има във Варна, я не)...
Иначе ако има фиксирана дата за снежен слалом а няма сняг, ще е тъпо за организатори, участници...
Общо взето всичко ще се организира бързо и в последния момент, но важното е шоу да стане.

Декември 27, 2011, 11:22:01
Отговор #7

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Ами тогава заповядайте в София да го проведем, тук дал Бог мнооого сняг... само проблем е, че тук няма кой да организира такива неща ;)
Иначе ако се реши в последния момент хората от по-далечко просто няма как да отреагират.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Декември 27, 2011, 23:08:37
Отговор #8

Неактивен simeon40

  • Публикации: 266
А защо снежния слалом трябва да е непременно във Варна, не може ли във Варненска област. Понедленик пътувах за Добрич - във Варна беше сухо, като качих аксаковския баир всичко около мен беше бяло.

Януари 26, 2012, 15:50:13
Отговор #9

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Колеги, във Варна снегът не е много, но все пак има един - два пръста, т. е. достатъчно за плъзгане  ;)
На клубната среща във вторник се обсъждаше възможността да се организира снежният слалом и повечето са "за", така че - гответе се.
Не е избран ден, но ще е през уикенда, часът също ще го измислим в движение. Ще има 4х4 подкрепление за екстремистите с летни гуми.
С една дума - готови за старт  :)
Мераклиите за участие, с които не се познаваме, могат да звънят на Орлин - 089 9000739 за уточняване на дата, час и място.
Ще се постараем и тук да ги напишем, когато ги уточним.