Автор Тема: Сайт за статистика на разходите по автомобила  (Прочетена 2465 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ноември 19, 2011, 14:44:01
Прочетена 2465 пъти

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Попаднах на сайта car spending и вече от седмица го ползвам.Изчислява ми разхода на гориво,кога съм сменил масла,колко ми е струвала колата до момента... Можете да сравнявате с повече от 530 автомобила.Няма заводски данни,реално може да се провери колко харчи даден модел.Ето предимствата:

1...Следи разходите по гориво и поддръжка на превозното си средство
2...Сподели впечатленията си от обектите, които посещаваш
3...Сравни се с други шофьори със същото или подобно МПС
4...Виж как различните превозни средства се представят
5...Използвай сайта с предпочитани мерни единици и валути
6...Безплатно и винаги ще бъде

Искам да подчертая ,че нямам нищо общо със сайта,но ако не е по правилата или се счита за реклама ,нека да се изтрие.
Хубавото е ,че е дело на българин и мисля ,че трябва да се подкрепяме,още повече че е направено супер кадърно и приятно.

Ето и моя профил: http://www.carspending.com/bg/profiles/didotooo/522-mitsubishi-galant-hardtop

От седмица правя контролни замервания на разхода.. Най - големия разход е 33,3 на 100км бензин - Шок и ужас. А най - икономична е била на 11.11.2011 ( хехе) като е изгорила 12,5 литра.

Ето темата на създателя : http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=67909

Ноември 20, 2011, 21:46:46
Отговор #1

Неактивен Котков

  • Публикации: 661
Сайта е наистина хубав,но няма Москвич в полето за автомобилите  >:( >:( >:(
They call me Polski Fiat 125p 1975r

Ноември 21, 2011, 13:29:40
Отговор #2

Неактивен Veseliq

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 1
Здравейте, колеги. Аз съм разработчика на сайта (видях, че има посещения от тук). Ще се радвам да помогна на всеки, който има затруднение или питане свързано със сайта.

Към didotooo, разхода на screenshot-а трябва да пише 6.57, докато при теб е отрязан половината ред (вероятно някакъв бъг). Можеш ли да ми кажеш на кой браузер се случва това и същото ли е на други профили, където има разход?

Към Котков, за Moskvich - не съм запознат с моделообразуването на компанията, може ли да ми дадете точните модели, от които все пак има в движение такива, които не са ретромобили (тоест като цяло модели след 1970та)? Довечера ще ги добавя.

Поздрави!

Ноември 21, 2011, 16:57:25
Отговор #3

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Здрасти . Ами не се притеснявай,това не е бъг и сега го забелязах за първи път. Тоест бъг е ,но от моя компютър явно.Скрийншота не се е получил.Защото добре си спомням ,когато го правих и си показваше 6,57.

Колкото до москвичите,просто са все по-рядко срещани и повечето са на доизживяване.Но има достатъчно стойностни и добре реставрирани ,за които сайта ще е от полза.Поздрави!

А и да не забравя имам едно питане.Сега не ми отчита среден разход на 100 км.Предполагам трябва да мина с едно зареждане толкова километри или ? Показва ми N/A все още. То и аз в момента правя само контролни зареждания от по 2 литра ама...  :D
« Последна редакция: Ноември 21, 2011, 17:00:17 от didotooo »

Ноември 25, 2011, 14:02:47
Отговор #4

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
Здравейте, колеги. Аз съм разработчика на сайта (видях, че има посещения от тук). Ще се радвам да помогна на всеки, който има затруднение или питане свързано със сайта.

Към didotooo, разхода на screenshot-а трябва да пише 6.57, докато при теб е отрязан половината ред (вероятно някакъв бъг). Можеш ли да ми кажеш на кой браузер се случва това и същото ли е на други профили, където има разход?

Към Котков, за Moskvich - не съм запознат с моделообразуването на компанията, може ли да ми дадете точните модели, от които все пак има в движение такива, които не са ретромобили (тоест като цяло модели след 1970та)? Довечера ще ги добавя.

Поздрави!
Колега виж това http://denisovets.narod.ru/azlk/azlkpages/azlk.html надявам се тая информация за Москвич-ите да ти послужи.Поздравления за хубавия сайт и успех.
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.