Общи форуми > Общи приказки

Сайт за статистика на разходите по автомобила

(1/1)

didotooo:
Попаднах на сайта car spending и вече от седмица го ползвам.Изчислява ми разхода на гориво,кога съм сменил масла,колко ми е струвала колата до момента... Можете да сравнявате с повече от 530 автомобила.Няма заводски данни,реално може да се провери колко харчи даден модел.Ето предимствата:

1...Следи разходите по гориво и поддръжка на превозното си средство
2...Сподели впечатленията си от обектите, които посещаваш
3...Сравни се с други шофьори със същото или подобно МПС
4...Виж как различните превозни средства се представят
5...Използвай сайта с предпочитани мерни единици и валути
6...Безплатно и винаги ще бъде

Искам да подчертая ,че нямам нищо общо със сайта,но ако не е по правилата или се счита за реклама ,нека да се изтрие.
Хубавото е ,че е дело на българин и мисля ,че трябва да се подкрепяме,още повече че е направено супер кадърно и приятно.

Ето и моя профил: http://www.carspending.com/bg/profiles/didotooo/522-mitsubishi-galant-hardtop

От седмица правя контролни замервания на разхода.. Най - големия разход е 33,3 на 100км бензин - Шок и ужас. А най - икономична е била на 11.11.2011 ( хехе) като е изгорила 12,5 литра.

Ето темата на създателя : http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=67909

Котков:
Сайта е наистина хубав,но няма Москвич в полето за автомобилите  >:( >:( >:(

Veseliq:
Здравейте, колеги. Аз съм разработчика на сайта (видях, че има посещения от тук). Ще се радвам да помогна на всеки, който има затруднение или питане свързано със сайта.

Към didotooo, разхода на screenshot-а трябва да пише 6.57, докато при теб е отрязан половината ред (вероятно някакъв бъг). Можеш ли да ми кажеш на кой браузер се случва това и същото ли е на други профили, където има разход?

Към Котков, за Moskvich - не съм запознат с моделообразуването на компанията, може ли да ми дадете точните модели, от които все пак има в движение такива, които не са ретромобили (тоест като цяло модели след 1970та)? Довечера ще ги добавя.

Поздрави!

didotooo:
Здрасти . Ами не се притеснявай,това не е бъг и сега го забелязах за първи път. Тоест бъг е ,но от моя компютър явно.Скрийншота не се е получил.Защото добре си спомням ,когато го правих и си показваше 6,57.

Колкото до москвичите,просто са все по-рядко срещани и повечето са на доизживяване.Но има достатъчно стойностни и добре реставрирани ,за които сайта ще е от полза.Поздрави!

А и да не забравя имам едно питане.Сега не ми отчита среден разход на 100 км.Предполагам трябва да мина с едно зареждане толкова километри или ? Показва ми N/A все още. То и аз в момента правя само контролни зареждания от по 2 литра ама...  :D

dino412:

--- Цитат на: Veseliq в Ноември 21, 2011, 13:29:40 ---Здравейте, колеги. Аз съм разработчика на сайта (видях, че има посещения от тук). Ще се радвам да помогна на всеки, който има затруднение или питане свързано със сайта.

Към didotooo, разхода на screenshot-а трябва да пише 6.57, докато при теб е отрязан половината ред (вероятно някакъв бъг). Можеш ли да ми кажеш на кой браузер се случва това и същото ли е на други профили, където има разход?

Към Котков, за Moskvich - не съм запознат с моделообразуването на компанията, може ли да ми дадете точните модели, от които все пак има в движение такива, които не са ретромобили (тоест като цяло модели след 1970та)? Довечера ще ги добавя.

Поздрави!

--- Край на цитат ---
Колега виж това http://denisovets.narod.ru/azlk/azlkpages/azlk.html надявам се тая информация за Москвич-ите да ти послужи.Поздравления за хубавия сайт и успех.

Навигация

[0] Списък на темите

Премини на пълна версия