Реставратори > Реставраторски работилници

Шлосерско-ремонтна работилница "Брани и Бори"

(1/9) > >>

V8:
Уважаеми господа,позволете да ви предложа услугите на моята скрома работилница.

Разполагам със Струг С 404 Т, инструментална фреза "Авия FNC 25" ,окомплектована с богато оборудване ,както и с ЗММ София "Хоби 7" стругче за прецизни детайли.
Наличен е правотоков заваръчен  апарат с възможност за заваряване на алуминиеви детайли, телоподаващ заваръчен апарат, електрожен, настолна  бормашина.

Досега съм се занимавал предимно с моите проекти и допускам, че бих бил полезен и на други хора в тази сфера.

Изработвал съм фланци за джанти, ремъчни шайби, преходни фланци (камбани) между двигател и кутия, специализирани болтове и други резбови съединения.
Модификации по окачването-камбър плейтове (camber plate), coilover системи,тръбни носачи.
Спирачки-конверсии от барабан на диск, upgrade на съществуващи спирачни системи,колесни шпилки и гайки с най-различни резби.
Отстраняване на скъсани шпилки,болтове и други присъединяващи елементи и възстановяване на повредени резби.

Богат набор инчови и милиметрови ръчни и резбонарезни инструменти.
Изработка полиуретанови втулки и тампони по окачването.
Взаимодействам с фирми, извършващи лазерно и водно рязане на различни материали, както и с галваничен цех,песъкоструй и прахово боядисване.
При нужда работя с колеги,разполагащи с ЦПУ (CNC) машини - обработващи центри и рутер.
Изготвям AutoCad чертежи,конструирам детайли и възли по конкретно задание.
Имам известен опит и с повредени скоростни кутии и  изработката на частите,необходими за ремонта им.

На разположение съм през цялата седмица,включително и почивните дни,по всяко време,което предполага максимално бърза реакция и гъвкавост.

Работилницата е разположена в София, кв. Горна баня.

Драгомир Бонев , V8
0885255500
[email protected]

Бъдете здрави и засмяни!

pavel.velev:
ще се възползвам от услугите ,добре дошъл в форума .

V8:
Позволявам си да допълня заглавната страница на темата в отделно мнение,защото не съм наясно как да направя редакция на първият пост.Извинявам се ако съм оплексал нещата.
Добавям няколко снимки на неща,които сме правили в нашата работилница-реконструкция на кормилната кутия на Гран Фърито,поради невъзможност за набавяне на оригиналните инчови уплътнения и износване на работните повърхности на възела.
На другата снимка се вижда етап от производството на полиуретанови втулки за ресорите на динозавъра.
Вижда се също новият болт,в комплект с втулки и гайка,за ресорния пакет изпълнен в резба UNF 7/16-24
В този ред на мисли:можем да ви бъдем в полза и при изработката на нови скоби за ресори и гайки за тях,втулки за ресори и носачи,както специализирани индивидуални решения за проекта ви.

pavel.velev:
били качил още снимки.

30e:
Изработката на такива планки 18мм без чертеж по взимане на размери от вас /на място от мост да кажем/ какво ще ми струва като цена, за да имам някаква ценова ориентация ?



Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия