Автор Тема: Организацията на "Сдружение на ретро клубовете в България"  (Прочетена 2891 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ноември 23, 2011, 09:48:34
Прочетена 2891 пъти

Неактивен prujinca

  • Публикации: 551
Пак има застъпвания Отново наша тъпотия но щом така са решили организаторите....!

Само едно не разбрах от написанато по горе излиза от колегата koruderliev
"" "Сдружение на ретро клубовете в България" влизат следните клубове - Пирин Благоевград, Бургас, Перла Варна, Пловдив, Стара Загора, Несебър 2, Класик, Хасково и Дамския клуб. Програмата е подкрепена (съответно присъстват техните мероприятия) от БАК РЕТРО, Сливен и Ботевград."""
Излиза, ч че БАК РЕТРО е член на "Сдружение на ретро клубовете в България" Това как се получава не ми е ястно?!?!?!?!? и След като присъстват някои мероприятия на някои клубовете не членуващи в това здружение защо на други ги няма или това е умишлено, продиктувано от личните емоции и чувства на някои колеги от ръководството на това здружение ли е ? Не мислите ли, че сме прекалено малко за да се цепим постоянно?!?!
Пред Бог всички са равни, срещу Опел бавни

Ноември 23, 2011, 11:05:35
Отговор #1

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
Нека запазим темата с програмата чиста.
Отделям дискусията тук.
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Ноември 23, 2011, 11:54:47
Отговор #2

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2476
Колега никъде не пише <че БАК РЕТРО е член на "Сдружение на ретро клубовете в България" > не знам как и къде сте го видели. Това е сдружение с нестопанска цел и всеки който е съгласен с устава им може да членува. Всеки може да си избира дали да ги подкрепя или не. Хората са си направили нещо, доста са се събрали, изгладили са си противоречията и си действат заедно. В това не виждам нищо лошо и не ми изглежда на цепене, а по-скоро на обединение.