Общи форуми > Ретро събори и паради

Организацията на "Сдружение на ретро клубовете в България"

(1/1)

prujinca:
Пак има застъпвания Отново наша тъпотия но щом така са решили организаторите....!

Само едно не разбрах от написанато по горе излиза от колегата koruderliev
"" "Сдружение на ретро клубовете в България" влизат следните клубове - Пирин Благоевград, Бургас, Перла Варна, Пловдив, Стара Загора, Несебър 2, Класик, Хасково и Дамския клуб. Програмата е подкрепена (съответно присъстват техните мероприятия) от БАК РЕТРО, Сливен и Ботевград."""
Излиза, ч че БАК РЕТРО е член на "Сдружение на ретро клубовете в България" Това как се получава не ми е ястно?!?!?!?!? и След като присъстват някои мероприятия на някои клубовете не членуващи в това здружение защо на други ги няма или това е умишлено, продиктувано от личните емоции и чувства на някои колеги от ръководството на това здружение ли е ? Не мислите ли, че сме прекалено малко за да се цепим постоянно?!?!

Speeder:
Нека запазим темата с програмата чиста.
Отделям дискусията тук.

koruderliev:
Колега никъде не пише <че БАК РЕТРО е член на "Сдружение на ретро клубовете в България" > не знам как и къде сте го видели. Това е сдружение с нестопанска цел и всеки който е съгласен с устава им може да членува. Всеки може да си избира дали да ги подкрепя или не. Хората са си направили нещо, доста са се събрали, изгладили са си противоречията и си действат заедно. В това не виждам нищо лошо и не ми изглежда на цепене, а по-скоро на обединение.

Навигация

[0] Списък на темите

Премини на пълна версия