Автор Тема: BUICK CENTURY LUXUS '74 V8 5,7  (Прочетена 32449 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Април 15, 2013, 01:21:08
Отговор #40

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Много добре да разбирам ли, че на първи май ще доидеш с Буика на Американската сбирка в Пловдив  би било чудесно а и много хора ще се изкефят да го видат на живо включително и аз  :)  ::)  >:D

П.П. Само хубави моменти и безавариини километри с тая прекрасна машина ти пожелавам  O0
Classic Cars

Април 15, 2013, 15:19:38
Отговор #41

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Това за люлянето си е вярно, все пак не е спортно купе. На мен ми допада да се люлея по завите  :D. Но пък напълно е възможно да са омекнали пружините, а амортисьорите как са.

Април 15, 2013, 15:24:37
Отговор #42

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
Това за люлянето си е вярно, все пак не е спортно купе. На мен ми допада да се люлея по завите  :D. Но пък напълно е възможно да са омекнали пружините, а амортисьорите как са.
сменени са .....................в ЕБЕЙ гледах че има два вида за тази кола и доколкото си спомням едните бяха може би по къси или по твърди не помня вече трябва пак да проверя

Април 22, 2013, 17:42:29
Отговор #43

Неактивен peter 1978

  • Публикации: 967
Ами да няма как да не люлее. Това си е американска кола. Тази даже трябва да не е от най-люлеещите защото е от 70-те и е mid size.
Иначе като гледам снимките става страхотно.
Поздрави
Петър

Април 29, 2013, 22:06:17
Отговор #44

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
а ето го и крайния резултат :) >:D



















Април 29, 2013, 23:27:01
Отговор #45

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3496
Нямам думи!
Поздравления,колега!
Не си играеш - започна и я свърши!
Колата е станала много красива,фотосесията - също!

Април 29, 2013, 23:52:49
Отговор #46

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
ами да ти кажа аз лично не съм започвал нищо от мене само идеята как да стане и парите и мерака а истинския герои е майстора който я разглоби  и сглоби и направи страхотно колата ,но останаха някои забележки от рода на някои лаисни уплътнения малко заздравяване на някои кабелчета и подмяна на дребни декорации но пак опираме до пари а вече нямам търпение да си я карам така че на есен ще трябва да изгладя тия неща

има нещо което не мога да се отворя за какво е ..............а именно че се появява някакъв звуков сигнал от таблото и ми прави впечатление че най често при скорост около 60км. (а може и да съм си внушил) а всъщност да информира за съвсем друго нещо А и другото което е че сигнала е накьстващ ту спре ту започне а и не е равномерен тънък звук приличащ на скръцкане  :D :D :D    Е поне се опитах да го обясня  ;D :D :D    така че ако някои има идея за какво говоря нека ме образова  :) :shy:

Април 29, 2013, 23:58:48
Отговор #47

Неактивен budito1967

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 7
Добре е боядисана.Кой е майстора в Благоевград?

Април 30, 2013, 00:12:07
Отговор #48

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Мммм красота абе Американски автомобил няма как да не е красив при това ГМ особено преди 1970-та година.
На 1-ви ще я докараш ли да и се накефим на сбирката Американската ?
Като се замисля доста бързо я дорака до блясък твоя велик маистор браво на него респект  >:D >:D >:D
Classic Cars

Април 30, 2013, 08:59:41
Отговор #49

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
Добре е боядисана.Кой е майстора в Благоевград?
ами фирма ОРАКОВ принципно силната му част е аоспуси но е правил и др. реставрации на стари коли вклучително на кадилак-80 и разни соц возила също така прави и скъпи и луксозни коли+ катастрофирали тирове но за тях казва че са по лесни :D