Автор Тема: По следите на "Японките" в България  (Прочетена 137672 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Януари 13, 2015, 23:23:47
Отговор #100

Неактивен vessomitkov

  • Публикации: 742
Тая горе е с някаква грозна предница. Ето една от мен снимана вчера. Май и преди съм я качвал, но беше изчезнала за известно време. Салона й е като на тази горе, но в доста по-добро състояние. Готина японка със задно предаване  8))


Януари 14, 2015, 01:01:02
Отговор #101

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Тази втората е по-красива определено, аз лично Селика признавам само първа генерация. O0

Януари 17, 2015, 10:31:04
Отговор #102

Неактивен ango

  • Публикации: 128
 :o :o :o :o Някаква информация за тази със кръглите фарове?Дали се продава?Мартоо,всичките Селики със задно ми ги дай,ако може :D :D :D :D :P
Toyota Corona Mk 2 '74 RX12
Honda CRX "91
Subaru Legacy "92
Nissan Micra "94
Mitsubishi Pajero `92
Holden Commodore VS Ute `96

Януари 20, 2015, 12:14:22
Отговор #103

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
:o :o :o :o Някаква информация за тази със кръглите фарове?Дали се продава?Мартоо,всичките Селики със задно ми ги дай,ако може :D :D :D :D :P
Ооооо ти се появи най-накрая, аз Селики с кръгли фарове ще ти намеря, ти таз корона вземи я дай на мен хахах

Януари 21, 2015, 21:58:25
Отговор #104

Неактивен ango

  • Публикации: 128
Ммм,не,не нещо си се объркал за Короната  :D не си я давам....Да видим какво можеш да ми намериш.... ;D
Toyota Corona Mk 2 '74 RX12
Honda CRX "91
Subaru Legacy "92
Nissan Micra "94
Mitsubishi Pajero `92
Holden Commodore VS Ute `96

Януари 21, 2015, 22:27:40
Отговор #105

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
А бе ти кажи каква сума си приготвил аз ще ти намеря :)

Февруари 13, 2015, 23:53:56
Отговор #106

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Копирам и тук  :

Успях да разнищя малко тая схема и порових из дълбините на нисан форума  ;D

Колегата със сивия 300zx е с ник Dedo Pop и наистина е поп човека . Доста тачен и уважаван в нисан форума ,а и от постовете му ,които съм чел съм останал и аз с такова впечатление . Съмнява ме да го продава изобщо,голям фен е на марката.




Има още един колега от нисан форума с ник Dedo Pop 2 ... и той е поп... и той кара Z31 до едно време ,сега я кара брат му. 88 ма година Внос от Лос Анджелис атмосферен и фулл с екстри - автопилот, климатроник, кожено рекаро с ел. управление,ел. стъкла и огледала, ел. антена, чупещ волан и мултиф. волан
Регистриран е в БГ през 2000 год. и тогава е била на На 200 000 км.
Споменатият дедо поп служи в храм "Преображение Господне" в София. Казва се Василий. Снимки на колата за момента не открих.



Ето малко от забавната част  :D





Тъмно оранжевия и по-светло оранжевия са на едни момчета от Перник. Добре изглеждат ,но тия джанти модерните не са ми по вкуса хич :D






Така и така сме отворили тема за Z31 ето какво се случва с варненския. За съжаление нищо хубаво...
Снимки от преди няколко години :



И от миналата...



И след като оправихме известните 300zx -и ,ето и един Нисан Седрик със същия мотор като Z31 . Тоест V6 3000 N/A VG30E и задно предаване. Между другото има слух ,че се продава. Ако някой има интерес ,имам фейсбук профила на собственика.




Ето и още един ,случайно го видях ,като рових из нисан форума : Явно е с L28 6 цилиндров редови 2800 кубика и задно предаване.


















Февруари 18, 2015, 16:47:18
Отговор #107

Неактивен turbotobg

  • Публикации: 174
Случайно във фб попаднах на ей тоя Старион  ::) Доста добре изглежда и доколкото разбирам се намира някъде из София. Писах на човека, ама още няма отговор  :))

Февруари 18, 2015, 17:58:37
Отговор #108

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Ауу много як ! Мисля ,че го мярках из фейсбук някъде собственика. Мисля си за такива джанти да сложа на 300zx-a един ден. Стоят доста добре :


Февруари 18, 2015, 20:47:21
Отговор #109

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Случайно във фб попаднах на ей тоя Старион  ::) Доста добре изглежда и доколкото разбирам се намира някъде из София. Писах на човека, ама още няма отговор  :))


Да тоя червения го караха допреди няколко години по София.
Интересно къде ли по Софи я е тая къща с двор, дето е колата, прлича на някой по стар по-краен квартал.

А тия изтумбените калници и джанти са част от така нар. Лотус тунед окачване.
По онова време, Лотус преправя и окачването на 1 Ген Супра, където джантите са с подобен дизайн и пак така широки, ама само с 4 дупки и 4 спици версии.