Автор Тема: По следите на "Японките" в България  (Прочетена 138474 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Април 09, 2015, 00:33:02
Отговор #140

Неактивен 80s dreams

  • Публикации: 46
Тази Honda Prelude стои в кв."Кайсиева градина" град Варна вече няколко години така. Колата е с десен волан и е автоматик.

Април 11, 2015, 14:03:42
Отговор #141

Неактивен simeon40

  • Публикации: 266
Ако се разходиш малко по-нагоре под 208ми блок има под едно дърво разпадащ се с времето нещо което прилича на Колт или Нисан Съни от 80те, а пред 227ми блок някъде пред 5ти вход има едно много запазено светло зелено Волво 740 може би от първите серии преди новите фейсове. Обикновенно стои под брезентово покривало, а пред 212ти мисля пред 1-2ри вход имаше един бял Ескорт с вафлените стопове XR3i поне така пише отзад с вентилиран преден капак.

Април 22, 2015, 21:58:59
Отговор #142

Неактивен 4ws

  • Публикации: 56
Малко пресен матриал от днес. Хондичката е любим мой модел, за съжаление тази не е в най-добрата си форма.








Маздата има номера и се продава, макар че няма обяви в нета или дори бележки по колата... Според инфо от собственика - единственият проблем поради който не е палена от няколко години е скъсано жило на съединителя... което е нелепо, ако е зарязана така заради това. Ако не се продаде скоро възнамерявал да я бракува и изхвърли за скрап, защото висял с данъка за няколко години и да не се трупал повече... При положение че не е мърдала от няколко години, със сигурност това не са и единствените проблеми вече, но поне видимо няма гнилоч и липси, единствено интериорът ми се стори доста мърляв. Не сме коментирали цифри, но според мен изобщо не знае какво продава и предполагам че ще я даде за нормални пари. Дано на някой събере ентусиазъм и я спаси.

Април 23, 2015, 11:04:29
Отговор #143

Неактивен simeon40

  • Публикации: 266
Някъде "изоставена" из крайните квартали на града:






Април 23, 2015, 17:10:37
Отговор #144

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Маздата има номера и се продава. Според инфо от собственика - единственият проблем поради който не е палена от няколко години е скъсано жило на съединителя... което е нелепо, ако е зарязана така заради това. Ако не се продаде скоро възнамерявал да я бракува и изхвърли за скрап, защото висял с данъка за няколко години и да не се трупал повече... При положение че не е мърдала от няколко години, със сигурност това не са и единствените проблеми вече, но поне видимо няма гнилоч и липси, единствено интериорът ми се стори доста мърляв. Не сме коментирали цифри, но според мен изобщо не знае какво продава и предполагам че ще я даде за нормални пари. Дано на някой събере ентусиазъм и я спаси.

А телефон за връзка със собственика може ли да дадеш?

Април 23, 2015, 23:36:00
Отговор #145

Неактивен 4ws

  • Публикации: 56
Привет, не мога да дам телефон на собственика, защото "нямал". Лесно може да бъде открит на място обаче - София, кв. Лозенец, защото често привечер кисне пред магазинчето, което е точно срещу Маздата и живее в блока над магазина и наоколо всички го познават. Ще ти пусна линк от гугъл на лично съобщение на точното място. Съжалявам, че не мога да дам по-лесен начин за свързване с него. Аз самият така успях да се запозная с него и да получа инфото което съм споделил, това което мога да предложа е, ако се налага, да отида отново и да преговарям с него пак от нечие име или да ви свържа чрез моя телефон... де да знам и аз  ::)

Април 24, 2015, 10:05:28
Отговор #146

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Мерси много, жалко че не мога от Варна да дойда само за един оглед, ако има възможност да се дадат повече подробности за колата, като външно състояние, ръжди и гнило по ламарините и дъното, интериор, липсващи детайли и да се нащракат малко снимки на проблемните места. Цената също е интересно да се знае каква е и дали има възможност за преговори. Ако имаш време и желание да помогнеш ще черпим бири, като се видим лятото на морето  O0 

Април 24, 2015, 16:51:13
Отговор #147

Неактивен 4ws

  • Публикации: 56
ОК, ще се разходя до там пак тия дни и ще се опитам да направя повече снимки и дори ще го помоля ако може да я отвори (интериор/преден капак и т.н.)

Април 25, 2015, 20:54:18
Отговор #148

Неактивен turbotobg

  • Публикации: 174
Снимките са от една страница във фейсбук, никакво инфо няма. Някой дали знае нещо?  ::) Много изпъната изглежда иначе  :))



П.С. Това Сапоро сме го обсъждали вече тук... Снимката е от 2012 обаче, какво се случва в наши дни.. божа работа  ::)

« Последна редакция: Април 25, 2015, 21:54:55 от turbotobg »

Април 25, 2015, 21:56:21
Отговор #149

Неактивен Toni only Benz

  • Наблюдаван
  • *
  • Публикации: 1088
  • *Only legendary Benz*
Маздата има номера и се продава,

Аз съм я виждал на живо в Лозенец - но сега не се сещам къде точно беше.

Не съм я разглеждал.

Това са едни от неразрушимите модели на марката ,напрактика - вечни.

С елементарна за обслужване механика и при правилна подръжка е абсолютно безпроблемна.

Като ламарина - държи много повече от други Японски марки.

Дано я вземе някой колега.


« Последна редакция: Април 25, 2015, 21:58:37 от Toni only Benz »