Автомобили > Японски автомобили

По следите на "Японките" в България

<< < (67/68) > >>

simeon40:

--- Цитат на: momchililkov в Юни 18, 2021, 12:45:40 ---Здравейте, знаете ли за някоя Toyota Corolla Levin/Trueno, която е за продан или е изоставена? Благодаря!

--- Край на цитат ---

Можеш ли да ми пишеш на ЛС? Имам нещо за теб.

supra2jz:
 Ето го и моя скрап ако се брои за ретро вече, 1993-та Toyota Supra JZA80 Targa 2JZ-GE двигател, автоматик със заводски LSD (опционален), JDM импорт в Англия, 2010 си я докарах на ход до България (Евро трипче), като за набързо толкова.

didotooo:

--- Цитат на: supra2jz в Декември 24, 2021, 00:11:28 --- Ето го и моя скрап ако се брои за ретро вече, 1993-та Toyota Supra JZA80 Targa 2JZ-GE двигател, автоматик със заводски LSD (опционален), JDM импорт в Англия, 2010 си я докарах на ход до България (Евро трипче), като за набързо толкова.



--- Край на цитат ---

Много ми е позната с тези джанти , та предполагам ти си спрял до блока , в който живее дядо ми  :)) Снимката е от 2011 г. Пускам и останалите две супри , интересно с бялата какво стана ,говорих тогава с човека , но не си спомням подробности относно задвижването и . Пак е снимана 2011 та . Черната е на един приятел , вече е на варненски номера . Тя е Туин турбо ръчка 6 скорости. Ако сивата е твоята - то поздравления ! Имаш я от толкова години вече и си я пазиш добре .








dido1903:
Тази Мазда 929 купе открих вчера в един индустриален двор, разбирай скрап. Поразпитах наоколо и се разбра, че не се продава, защото собственикът щял да си я прави. Младежът, който ми каза това добави с трепет в гласа, че това била колата от филма "Бензин". Явно съм бил доста опулен, защото бях уведомен, че това е български филм. :D :D :D








РумбатаБс:
Интересен модел и интересна история  :)
Явно е била под наем за снимките щом има собственик с планове ...

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия