Общи форуми > Видео и Снимки

Шоу Автомобил на годината / Шампион на шампионите

(1/2) > >>

krankenstein:
Малко пресни снимки от събитието в зала Армеец, приятно гледане!
http://krankenstein.snimka.bg/automobiles/kola-na-godinata-2011.639344.all

fulcrum:
Супер! :)Митак, виждам Алпина на Илия Чубриков (френски,с негое учествувал през 1969г. в рали Монте Карло) и репликата на 12
Гордини със самия Ицо Бабачев.Хайде, нека да видим и тебе на такова подобаващо мероприятие, твоя милост и 130 RS-а го заслужват! :)

rsk:
Благодарско за снимките!

Шампионът на "Авто мото ретро клуб Варна" за 2011 - Николай Ковачев с бялото Porsche 924 също е присъствал, което прави чест на организаторите, а и Ники заслужава - железен е!!!

Митак, за колата на Чубриков какво ще разкажеш - как ти се стори, добре ли е направена, знаеш ли кога е купена, от къде... Тя направо си е за отделна тема де - защо не го поканите тук да разкаже, знам че имате връзка с него...?

И друго - да, чакаме те и тебе с RS-ката!

победовод:
Ами автомобила на Чубриков е реплика ,но е направен максимално близо до оригинала произведен в Пловдив под №40.Червената плака с № 221 обаче си е оригиналната от ралито

krankenstein:
За съжаление не научих много за историята на този конкретно Алпин, но се вижда, че не е с големите раздувки като на оригинала от началото на 70-те. На мен лично ми е по-интересно каква е съдбата на заводския А 1600, с който е спечелил рали Златни през '71г, а също и на Пежо-то 205 Т16, с което участва на планинско чак до началото на 90-те г.
За шкодата ми 130РС мога да кажа само, че в момента се работи усилено по купето и в най-скоро време като ми остане повечко време за систематизиране на материала смятам да пусна тема за извършената реставрация до момента.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия