Автор Тема: Mitsubishi Starion 2.0 8V TURBO - 1982  (Прочетена 10480 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Декември 13, 2011, 14:23:37
Отговор #10

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Хаха така е ,ровенето по такива класики е част от кефа да я притежаваш :D Ако набарам някой собственик със Старион,ще го привикам тука  ;D Колкото повече - толкова повече  >:D Пък ако се заформи по-нататък една Japan classsic среща ....

Декември 13, 2011, 15:27:59
Отговор #11

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Да, то ясно че е част от удоволствието и реставрирането, да имаш ретро автомобил и да искаш да изглежда както едно време . Но да го караш и да не те оставя на пътя си е най-хубавото преживяване :)

Декември 13, 2011, 16:36:07
Отговор #12

Неактивен rsk

  • Публикации: 2449
Браво, запазена машина, чакаме още снимки!

Декември 13, 2011, 18:27:16
Отговор #13

Активен USfan

  • Публикации: 10811
На всичко от горе и двата бяха от Надежда2. Паркираха ги през два блока един от друг  ;). Не съм ги виждал от година и нещо обаче  :-\ . Белия не се караше, висеше си на едно място , местеха го от време на време, червения си се караше. С широките калници червения изглежда супер, въпреки че белия доста ми харесва също. Дано да са прибрани някъде. На 200м. от тях имаше и един бял Опел Монца в двора на читалище (не му знам името), но и той изчезна  :(
Брей, интересно какво ли е станало с тая Монца... :-\
Допреди някоко години, една бяла пак, от по новата предница, и оригинална ГСЕ, с ваденки, и черно-полираните лети джанти, седеше на една пряка на Оборище.
Чак колата като изчезна оттам, успях  да се свържа със собственичката.
Беше една бойна бабка, която ме заведе до Драгалевци до вилата си да я гледам Монцата, щото я беше прибрала горе вече в планината.
Беше трудно напъхана в един тесен двор, с огромен вертикален, че и страничен наклон.
И, като изразих съмнение как ще се изкара обратно колата, за евентуално кръгче, бабката викаше- Абе момче, аз 12 години в ДАП-а Газ-ка съм карала, и 8 години тролейбус в градския, та с един Опел ли ще се затрудня да го паркирам... O:-)

Беше решила да я продава, и охотно ми я показа.
Искаше 3 бона за Монцата, и в интерес на истината, не се задържа на тая цена много колата. Мисля, че се продаде. А беше доста добра.
Интересно дали е била същата от Надежда... :-\
да са я купиулиот бабаката, и да е отишла при теб.
Някъде 2006-2007 гледах тая Монца в Драгалевци.

А белия Старион, само до преди 2-3 години, редовно минаваше около Пирогов, и по преките около военния хотел там.
Може да е работил нещо наблизо собственика.
Аз живея близо до тоя квартал, ама не съм го виждам там Сариона оттогава.

Декември 15, 2011, 16:22:56
Отговор #14

Неактивен skodko

  • Публикации: 1014
Гледам, че колата е с бургаска регистрация. Колега, ако си от Бургас искаш ли да се видим някой път?  ;D

Декември 16, 2011, 18:31:14
Отговор #15

Неактивен ivailo76

  • Публикации: 17
    • DragBurgas
Гледам, че колата е с бургаска регистрация. Колега, ако си от Бургас искаш ли да се видим някой път?  ;D

Да като довърша още някои неща по колата ще я изкарам и ще се видим .
Ето една снимка от по миналото лято на Златна Рибка - Созопол:
82' Mitsubishi Starion 2000 Turbo

Декември 17, 2011, 10:55:00
Отговор #16

Неактивен ivailo76

  • Публикации: 17
    • DragBurgas
Още някоя снимка
82' Mitsubishi Starion 2000 Turbo

Декември 17, 2011, 11:24:30
Отговор #17

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Яка машина и фона отзад е класика  O0

Декември 17, 2011, 12:58:38
Отговор #18

Неактивен ivailo76

  • Публикации: 17
    • DragBurgas
Ето и задницата  O:-)
82' Mitsubishi Starion 2000 Turbo

Декември 17, 2011, 15:01:58
Отговор #19

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Тия модели да не са правени за американския пазар. Там са маниаци на големите стопове :D