Автор Тема: Renault Alliance 1.6 Diesel  (Прочетена 7637 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Декември 23, 2011, 22:17:11
Отговор #10

Неактивен engineer

  • Публикации: 481
  • 1974 Москвич 412, 1969 Рила 1400
    • http://www.bgclassiccars.hit.bg
Добре дошъл във форума. Интересен автомобил, рядък за Европа. В моя архив имам проспект на модела:

Декември 24, 2011, 01:27:57
Отговор #11

Неактивен baccara

  • Публикации: 390
кабрио версията е уникална ;)а и таблото е много яко ,много по различно е отколкото на другите 9ки,абе с две думи колата е много яка >:D

Август 31, 2012, 09:45:14
Отговор #12

Неактивен dominator

  • Публикации: 68
Еха, страхотно Рено...Моделът ми е присърце, това бе първият ми автомобил и то със същия цвят и двигател.Е твойто е доста екзотично с тези американски брони и екстри, дали продължаваш подновяването на колата?Бих помолил за повечко снимки!
Другото, което се сещам, имам разни неща за този модел-съединител, горивни, въздушни филтри и разни други релета, та ако ти трябват да ти ги подаря!
Успех с количката! :)

Септември 06, 2012, 17:01:16
Отговор #13

Неактивен pagocTuH

  • Публикации: 21
Здравейте пак!Колега и на мен ми е първата американска кола-очарован съм.Да-определено имам ентусиазъм и се занимавам от време на време с колата.Смятам да я подготвям за боядисване след месец два.Ами ако ще ги хвърляш може да ги взема:).От кои град си ти?

Септември 06, 2012, 18:06:29
Отговор #14

Неактивен sierra team ruse

  • Публикации: 212
  • sierra forever
    • http://www.fordsierra-bg.com/
Ami to prednoto predavane ne e za ucudvane v toia sluchai.
 Kolata samo povurhnostno e liftingosana za US pazara.
Mehanikata sie edna i sushta.
 To togava dori si e bilo moderno v USA prednoto.
 Interesnoto e, che pri drug joint venture model, no na Ford- Sierata i Skorpioto v Evropa sa bili sus zadno predavane, a za US pazara, gi konverirat na predno, kakvito sa Ford modelite Tempo, Taurus, i Merkur. ;)
само да допълня че пак са си на задно американските сиера и скорпио  ;)
FORD SIERRA POWER

Септември 14, 2012, 07:53:09
Отговор #15

Неактивен dominator

  • Публикации: 68
От София съм!Ако искаш дай ми координати, аз ще ги събера в едно кашонче и ти ги пращам!На времето нашите са купували частите да има, че в БГ е било трудно с тия коли преди 89 година.Бе са останали особено много, но все ще са ти полезни! Драсни едно лично съобщение!  ;)