Автор Тема: Dodge Coronet - Продава се  (Прочетена 30193 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Декември 16, 2011, 22:41:59
Отговор #10

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
НЯМА НИЩО СЛУЧАЙНО  ;) призовавам колегите от форома ,ако знаят някъде захвърлен американски автомобил да направят поне една снимка или някакво инфо......надявам се да изкочи някои ценен екземпляр :) :) :)

Декември 18, 2011, 18:42:38
Отговор #11

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
На 200 метра от блока ми има два интересни Американеца ;)
Самуче в момента няма с какво да ги снимам, след нова година ще снимам и ще кача снимките да ги видите :)
Колите са:
Шевролет Блеизър от средата на осемдесетте но е с дизелов осмак до преди 1 година се караше сега седи и не мърда.
Олдсмобил делта 88 от 1881-ва 4 врати (колата е с ОРИГИНАЛЕН МОТОР V8) с тая кола е почти същото караше я собственика до скоро и сега сабира листата и прахта :(
Няколко пъти ходих да разпитам за Олдса но входа винаги е затворен а званци няма седя пред вратата един час никой не влиза или излиза и си тръгвам това се случи поне три пъти, когато тръгна да ги снимам ще бъда по настоятелен защото това са коли който не бива да се допусне да идат в НАДИН или да гният пред някои блок.
« Последна редакция: Декември 18, 2011, 18:45:03 от Chevy »
Classic Cars

Декември 18, 2011, 20:02:26
Отговор #12

Неактивен cepgap

  • Публикации: 225
има два двигателя към него,единия с сигурност е неговия ,за др. не съм сигурен но е сходен от тия години е .........колата наистина е запазена много за тия години ,ще ка4а още снимки в събота собственика ми обеща да извади колата от гараж и да я измие за да я снимам как си трябва

 успя ли да направиш снимки?

Декември 18, 2011, 20:06:21
Отговор #13

Неактивен baccara

  • Публикации: 390
имам голям интерес към колите!!!!!!!,нямам търпение да видя и другите снимки :)

Декември 19, 2011, 09:54:31
Отговор #14

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
тааакаа снимки не успях да направа за съжаление,но вината не е моя
Историята е следната подготвих се в събота взех фотоапарата и 4акам да стане 11ч.защото такава беше уговорката ,звъннах му в 10ч.да го питам дали ги е изкарал и измил но тои ме пита какви с ми намеренията за тази кола ,отговарям му че колата ми харесва но за момента нямам пари да я купа и че искам да пусна снимки в разни форуми дето има хора които ще я оценят и ще имат интерес към нея, отговора беше -тогава няма да си права труда да ги мия ще я да за вторични и това е
КЛАСИКА В ЖАНРА.......позната история(едва ли ще я даде за скраб прави се на важен).....затова момчета такава кола не трябва да е в ръцете на такива хора ******** и смешните бизнесмени


Моля, ограничавайте обидните думи.
Speeder
« Последна редакция: Декември 20, 2011, 14:37:16 от Speeder »

Декември 19, 2011, 10:05:32
Отговор #15

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
На 200 метра от блока ми има два интересни Американеца ;)
Самуче в момента няма с какво да ги снимам, след нова година ще снимам и ще кача снимките да ги видите :)
Колите са:
Шевролет Блеизър от средата на осемдесетте но е с дизелов осмак до преди 1 година се караше сега седи и не мърда.
Олдсмобил делта 88 от 1881-ва 4 врати (колата е с ОРИГИНАЛЕН МОТОР V8) с тая кола е почти същото караше я собственика до скоро и сега сабира листата и прахта :(
Няколко пъти ходих да разпитам за Олдса но входа винаги е затворен а званци няма седя пред вратата един час никой не влиза или излиза и си тръгвам това се случи поне три пъти, когато тръгна да ги снимам ще бъда по настоятелен защото това са коли който не бива да се допусне да идат в НАДИН или да гният пред някои блок.
................................... Наистина OLDSMOBILA ще бъде интересен да се види в какво състояние е, не е лош модел от категорията на CEVROLET CAPRICE е даваи снимките

Декември 19, 2011, 15:45:23
Отговор #16

Неактивен bshopov

  • Публикации: 184
тааакаа снимки не успях да направа за съжаление,но вината не е моя
Историята е следната подготвих се в събота взех фотоапарата и 4акам да стане 11ч.защото такава беше уговорката ,звъннах му в 10ч.да го питам дали ги е изкарал и измил но тои ме пита какви с ми намеренията за тази кола ,отговарям му че колата ми харесва но за момента нямам пари да я купа и че искам да пусна снимки в разни форуми дето има хора които ще я оценят и ще имат интерес към нея, отговора беше -тогава няма да си права труда да ги мия ще я да за вторични и това е
КЛАСИКА В ЖАНРА.......позната история(едва ли ще я даде за скраб прави се на важен).....затова момчета такава кола не трябва да е в ръцете на такива хора .........бизнезсмени

********, ами хубаво да ги даде на вторични, ще вземе 400 лв на кола, а тези 5-6000 лв дето ги сънува никога няма да ги види ако колите заминат на металекса

Моля, ограничавайте обидните думи.
Speeder
« Последна редакция: Декември 22, 2011, 09:44:16 от Speeder »

Януари 21, 2012, 15:20:05
Отговор #17

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
100%bastard Искам да те питам какво стана с Доджа?
Ще го взимаш ли, запалихте ли поне един от двата мотора???
Classic Cars

Януари 27, 2012, 10:52:25
Отговор #18

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
имам желание да притежавам този коронет но финансово няма да мога да издържа защото сега финансирам BUICKA ще му сменявам цвета ,окачването ,поръчал см му джанти и тем подобни щуротии но коронета е доста впечатляващ на и запазен ........надявам се някои да го вземе

Януари 27, 2012, 21:22:57
Отговор #19

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
А има ли мотор в коша на Коронета в момента или и двата са извадени и палят ли моторите?

П.С. Колко му търси на Доджа?
Олдса има ли мотор, ако има работещ ли е и такива неща.
Питам за да мога евентуално да помогна за намирането на някой желаещ да спаси някоя от колите :)
Аз скоро ще взимам една машина за това не мога да си позволя още една иначе с удоволствие бих взел Доджа ;) ще изчакам да видиме как ще са нещата и тогава евентуално ще се мятам в подобни проекти.
« Последна редакция: Януари 27, 2012, 21:27:39 от Chevy »
Classic Cars