Автор Тема: Dodge Coronet - Продава се  (Прочетена 30199 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Януари 30, 2012, 10:08:24
Отговор #20

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
и двата мотора са извън .....единият е по скоро за части олдсмобила е с двигател от гранада 2,5. Но идеята е в коронета да се монтира осмак от по стар гранд черок -пасва с точност.......................за6тото оригиналния е 6так редови и 6те е слаб.......8мака ще отива пове4е на такъв автомобил

Януари 31, 2012, 16:34:27
Отговор #21

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Да мотора на Черок влиза перфектно в тоя кош и естествено че трябва да е 8-мак  >:D
Хубавото в случая е че осмак от Черок се намира сравнително лесно, Димата от US-форума е човека знаеш го сигурен съм :) Черокитата са му специалност  O:-)
Доджа не е за изпускане като се има в че в БГ тея автомобили почти ги няма а тези който ги има още 70% от тях са батисани от пишманреставратори, както и побългарени брутално с части от Руски талиги и в доста от случаите ремонтирани с чук и клещи и яко тел  :)) :)) :))
Classic Cars

Януари 31, 2012, 21:58:40
Отговор #22

Неактивен V8

  • Публикации: 139
  • 1-8-4-3-6-5-7-2
Конкретен въпрос изискващ конкретен отговор:Коронета продава ли се отделно от Олдсмобила и има ли някаква цена ?
You could be Dodge material.

Февруари 01, 2012, 10:52:02
Отговор #23

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
ДА КОРОНЕТА СЕ ПРОДАВА ОТДЕЛНО И ЦЕНАТА МУ Е 3500ЛВ.............ТИЧ 5ООЛВ. ТРЯБВА ДА ОТПАДНАТ В ИМЕТО НА ТЪРГОВИЯТА-А МОЖЕ И ПОВЕЧЕ ЗАВИСИ ОТ ПАЗАРЛЪКА...........СЪДЕИСТВАМ НА 100% ЗА ОГЛЕД НА КОЛАТА................АЗ СЪМ И МЕРАКЛИЯ НО КАКТО ВЕЧЕ ПИСАХ СЪМ РОБ НА НА СЕГАШНИЯ ПРОЕКТ

Февруари 01, 2012, 13:29:15
Отговор #24

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
ДА КОРОНЕТА СЕ ПРОДАВА ОТДЕЛНО И ЦЕНАТА МУ Е 3500ЛВ.............ТИЧ 5ООЛВ. ТРЯБВА ДА ОТПАДНАТ В ИМЕТО НА ТЪРГОВИЯТА-А МОЖЕ И ПОВЕЧЕ ЗАВИСИ ОТ ПАЗАРЛЪКА...........СЪДЕИСТВАМ НА 100% ЗА ОГЛЕД НА КОЛАТА................АЗ СЪМ И МЕРАКЛИЯ НО КАКТО ВЕЧЕ ПИСАХ СЪМ РОБ НА НА СЕГАШНИЯ ПРОЕКТ

В тая цена зимаш и двата мотора нали?
Classic Cars

Февруари 02, 2012, 10:37:04
Отговор #25

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
да.....но -винаги има едно НО .....двигателите са един и половина ,тоест др. е за донор

Февруари 02, 2012, 10:38:08
Отговор #26

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
ети намери и снимка ;) ;) ;) ;)

Февруари 02, 2012, 15:42:34
Отговор #27

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
На тоя мотор спокойно можеш да му сложиш два карбуратора което ще допринесе доста.
Ами тоя целия мотор комплектен ли е и има ли скорости?
Classic Cars

Февруари 02, 2012, 18:04:17
Отговор #28

Неактивен MoparFreak

  • Публикации: 195
  • Баджанак
На тоя мотор спокойно можеш да му сложиш два карбуратора което ще допринесе доста.
Ами тоя целия мотор комплектен ли е и има ли скорости?

На снимката горе и 2-та мотроа са без скорости, както и се вижда.
Ама повечето чичовци-тарикати, разбирачи от УС карс -
Едва ли ще дадат и скор.кутии към моторите...!?!? Но знае ли се, дано поне един път да греша!!!!!
Но тихо се надявам - някой истински подготвен фен - да се вземе сериозно и да
придобие тези возила и да си ги доведе на пътя, а не само в гаража...
Като в един случай - Едно Камаро от 1973 -та в форума на америкън карс,
как го коментирахме, насърчавахме и раздъвквахме. И онзи уж голям запален ентузиаст - реставратор накрая, взе да го продава - само едно голо купе - което даже и не го беше минал на песъкоструйник, а само на едно "чеверме" качено..
Демек нищо. . .
spectemur acendo

Февруари 02, 2012, 18:12:57
Отговор #29

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
На тоя мотор спокойно можеш да му сложиш два карбуратора което ще допринесе доста.
Ами тоя целия мотор комплектен ли е и има ли скорости?

На снимката горе и 2-та мотроа са без скорости, както и се вижда.
Ама повечето чичовци-тарикати, разбирачи от УС карс -
Едва ли ще дадат и скор.кутии към моторите...!?!? Но знае ли се, дано поне един път да греша!!!!!
Но тихо се надявам - някой истински подготвен фен - да се вземе сериозно и да
придобие тези возила и да си ги доведе на пътя, а не само в гаража...
Като в един случай - Едно Камаро от 1973 -та в форума на америкън карс,
как го коментирахме, насърчавахме и раздъвквахме. И онзи уж голям запален ентузиаст - реставратор накрая, взе да го продава - само едно голо купе - което даже и не го беше минал на песъкоструйник, а само на едно "чеверме" качено..
Демек нищо. . .

Да знам го Камарото и аз много му се издразних на собственика, още нещо което беше доста тъпо при тоя случай е когато продаде мотора защото бил Краислеров (но си беше V8-мак) сеедно толкова лесно се намират GM-мотори, според мен е тъпа постъпката и сега продава колото купе от Камаро за някакви луди пари от сорта на 4000 лв. БЕЗ МОТОР  :)) :)) :))
« Последна редакция: Февруари 02, 2012, 18:14:43 от Chevy »
Classic Cars