Автор Тема: Dodge Coronet - Продава се  (Прочетена 30198 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Февруари 02, 2012, 21:01:07
Отговор #30

Неактивен esteo

  • Публикации: 135
Много от американските коли в бг умряха( и ще умрат)благодарение на  излишни"надъхваций",надценяване на възможности(финансови и физически) и Discovery Channel.Не говоря за конкретния случай само ...МОЛЯ  НЕ купувайте  американки,ако ще ги ДОИЗГНИВАТЕ и препродавате.Реставрацията е солена(5 цифрена сума)на повечето бабички американки,(реставрацията--не пребоядисването)и ако си мислите че лесно ще паднете много под тази сума--трябва да вземете много много  много читава такава(а те са скъпи) или да сте факир притежаващ:

камера за боядисване(лична),ЦО2,собствено халенце(колите са по 4-5-6 метра,)вечно наличен кеш за и-бей,нерви от стомана, да си бояджия,тенекеджия,ел техник,механик,и да имаш твой си сервиз,приятели винаги на разположение ,твой репатрак,връзки в КАТ,много добър технически английски,добри компютърни познания....Списъка е безкраен....Схемата-купувам стара,правя се на Чип Фус ,оправям я и я продавам ЗА 100000 долара -НЕ ВЪРВИ..проверено и доказано е от много ентиусиасти....Бъдете реалисти и не унищожавайте....Те рано или късно свършват(американките де)..

ps.сори ако съм обидил някой....От мнения,,,,ей ся ще я взема и ще я направя,......откачам:)..Защо ли пиша.?.Това едва ли ще се промени..

Февруари 02, 2012, 22:27:51
Отговор #31

Неактивен V8

  • Публикации: 139
  • 1-8-4-3-6-5-7-2
Много си прав.Недей да се хабиш излишно.
Колата си кротува в подземието,цената и е такава,че да я опази от някакви селяни които да я разсипят.Дано и си остане в подземието.
You could be Dodge material.

Февруари 03, 2012, 10:36:13
Отговор #32

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
На тоя мотор спокойно можеш да му сложиш два карбуратора което ще допринесе доста.
Ами тоя целия мотор комплектен ли е и има ли скорости?
..........скоростите са на колата.........

Март 01, 2012, 00:09:18
Отговор #33

Неактивен jamiemirror

  • Публикации: 381
Т.е. имаме голям Додж от 60-те базова версия със свален мотор в неясно състояние, с прилични (на снимка) ламарини, с неясни документи (препродаван и размотаван над 10години през цяла България) - и поредния собственик се надява на 3500лв?
Навит съм на 3000лв - след като го видя на нови номера, на негово име, палещ и вървящ. С оправени документи но пак така разчастен за мен не струва повече от 2000.

ПП: не бих се занимавал на тази кола да слагам осмак, не е чак толкова впечатляваща.

Колега, на колко си навит - ти си знаеш.
Моля,споделяй търговските си възгледи и изисквания със собственика на колата.
Колегата 100%bastard е писал,че съдейства за оглед на автомобила.
« Последна редакция: Март 01, 2012, 10:55:58 от dido1903 »

Март 03, 2012, 02:04:30
Отговор #34

Неактивен jamiemirror

  • Публикации: 381
Мда, вече споделям мнението на колегата V8 по-горе.

Март 18, 2012, 21:08:59
Отговор #35

Неактивен siro

  • Публикации: 33
Днес бях при Любо и се оказа че нещата са прости и ясни става въпрос за недовършени сделки.Сегашния собственикна колите още дължи пари за колите на Любо и за това документите са при Любо :)
Горд собственник на Chevy Biskaine 63",М-72,PUCH 125T

Март 19, 2012, 23:26:32
Отговор #36

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
да нешто такова е положението ,този БИЛИ от ко4ериново е искал колите за него и е накарал сегашния собственик да даде част от парите а останалото щял да даде той но увии не разбрах колко пари ще трябва да се даде за документите :-X

Март 20, 2012, 21:00:55
Отговор #37

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
да нешто такова е положението ,този БИЛИ от ко4ериново е искал колите за него и е накарал сегашния собственик да даде част от парите а останалото щял да даде той но увии не разбрах колко пари ще трябва да се даде за документите :-X
Леле, леле, ега ти клетите Ларошфуковски комбинации.  ;)
Ама кво си занимавате мозъка с такива метални боклуци, и малоумно-алчни собявеници, наслагани назад по веригата на времето и пространството.

Както писа колегата, модела е доста ординерен, че и грозен,  :-\ и нищо интересно няма в него.
Хеле пък разкостен, нередовен, и непалещ.
Има много по-стойностни за спасяване американки в БГ, че и с по-нормални собственици, дерзайте натам, младежи.  :D

Март 24, 2012, 23:35:22
Отговор #38

Неактивен boykoff

  • Публикации: 289
Имам снимки на колите, сега ще ги намеря и ги пускам  :)

Март 24, 2012, 23:47:03
Отговор #39

Неактивен boykoff

  • Публикации: 289
Coronet-а е сниман преди да го прибере в халето. Мисля че състоянието му не се е влошило, ама имайте предвид, че си е позагнила машината... Мога да съдействам при интерес, познавам собственика, ще иска пари обаче - предполагам че под 3 бона няма да падне, ама знае ли човек...