Автор Тема: Dodge Coronet - Продава се  (Прочетена 30206 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юни 10, 2013, 20:25:41
Отговор #50

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
   Коронета и Олдса май тръгват към вторични, това ми сподели собственика скоро. Ако някой има все още интерес нека се свърже с него, мисля че ще падне много под 3 бона вече... Имайте предвид, че Доджа вече е само с един двигател, втория беше продаден наскоро...

Хм на вторични в момента, поне по София ще дадат най много 800 до 1000 лв за двете коли.
По тази логика би трябвало прилично под 3 бона да падне на цена.

Юни 10, 2013, 21:49:25
Отговор #51

Неактивен boykoff

  • Публикации: 289
   Говорих със собственика днес - ако никой не купи колата цяла, ще я разглоби и продаде на части, а купето ще изхвърли на вторични за да не му пречи... Иначе цялата кола няма да я даде много под 3 бона, но може да се направи по-сериозен коментар на цената...
« Последна редакция: Юни 10, 2013, 21:51:56 от boykoff »

Юни 11, 2013, 11:23:30
Отговор #52

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
   Говорих със собственика днес - ако никой не купи колата цяла, ще я разглоби и продаде на части, а купето ще изхвърли на вторични за да не му пречи... Иначе цялата кола няма да я даде много под 3 бона, но може да се направи по-сериозен коментар на цената...

Хехе, продажбата и точно в БГ на нея на части, за мен ще е много смешна работа.  :))
Освен разбира се, ако собственика няма акаунт по И-бей и там продава нещата.
Ама това ако беше така, то по добре цялата да я пусне, и да я вземе някой немец примерно, а не да се разпарчетосва.  ;D

Юни 11, 2013, 15:30:26
Отговор #53

Неактивен boykoff

  • Публикации: 289
 :D Ами явно има Коронети, Коронети по цялата страна - едно време в Мототехника продаваха Москвич, Заз и Додж Коронети само...  :D  :D

Юни 11, 2013, 19:08:04
Отговор #54

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Голем праз, като е нямало много точно Коронети модели.   :))
Коронет не е Корвет все пак, ако и да звучи сходно.  ;D

Това е бил базов Фулсайз на Додж през 60-те.
Имало е разбира се навремето внасяни и нови и примерно полунови такива, хехехе, с добавка малко свеж хашиш по праговете ^-^ , и то не в една бройка със сигурност.

Като цяло в БГ по соц. време бих казал, че базови 6 цил. фулсайзове на концерна Крайслер /от тая марка плюс дъщерните Плимут и Додж/, през 60-те, 70-те и 80-те години, вероятно има внесени примерно поне 50 или 100 броя общо, ако не и повече, от различни хора и по различни канали.

Най-хубавия иначе в БГ Коронет сега, е един 1969 модел, хардтоп купе с осмак мотор, принадлежи на един мой приятел и УС-карс фен, шеф на българо-китайската търговска камара.
Неговия той го купи то Германия доста оригинален и в движение, за доста под 10000 евро, преди 3-4 години.

Е на тоя фон на донякъде умерени цени за отн. хубави двувратки в движение Коронети по Европа, че и в САЩ, за какво човек да се напъва да прави тая силно базова версия Додж.
Нито е Мерцедес пеперуда, нито е дори хубава чисто нова Жигула.  ;)

Ако искат да го скрапират, ако искат не, пазарна икономика.
Така както гледам, донякъде и с основание, пари за такива изоставени гюмове, ако и на прима виста да изглеждат добре и да са комплектни, пазара не дава.  ::)

« Последна редакция: Юни 11, 2013, 19:10:22 от USfan »

Юни 12, 2013, 13:22:40
Отговор #55

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
 Аз си мисля че щом собственика вече наистина обмисля вариянта за скрап то тогава би трябвало да иска и за двете коли по малко от 3000 лв. тои за скрап ще вземе максимом 400 лв. на парче !
Така ,че ако някои му предложи 2000 лв. за двете колици трябва да се радва. Така поне си мисля аз в БГ пазар за такива коли няма само някои които харесва Американски автомобили би ги купил, колите не са лоши но явно някъде нещо куца щом до сега не са продадени.

Би било тъпо да заминат за скрап а за продажба на части точно за тоя тип автомобили тук у нас няма да стане тва всеки го знае Люси е прав само в И-беи би могъл да ги пусне.
Classic Cars

Юни 12, 2013, 13:49:52
Отговор #56

Неактивен classic mania

  • Публикации: 67
Добре, но в началото на темата се говори и за Олдс, който даже бил по запазен от Доджа. Няма ли негови снимки?
My Wife Yes. My dog Maybe. My Dodge?....NEVER!

Юни 12, 2013, 14:52:01
Отговор #57

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3497
Имаш ЛС с линк.

Юни 12, 2013, 20:30:28
Отговор #58

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
олдса за момента го дава комплект за 3000лв.  :) но и него най вероятно го чака същата съдба след не много време  :( а от доджа са продадени двигател и тазове за сега............... но всеки знае че големия проблем са документите и на двете коли

Юни 12, 2013, 20:58:32
Отговор #59

Неактивен boykoff

  • Публикации: 289
   Ами и рейката е пазарена ако се разглобява колата, предното окачване също има купувач, звъняли са му и за предната маска... така че каквото продаде - продаде.  Двигателите и скоростите 100% ще ги купи някой, който не държи на V8 пък не иска Волгов мотор примерно, след което остатъка заминава за вторични. Кофти завършек, ама нито е първата, нито е последната...