Автор Тема: Mitsubishi Lancer 1400 GL 1980  (Прочетена 20646 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Януари 04, 2012, 20:11:27
Отговор #40

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
Вашето Митсубиши има ли характерните за тази марка автомобил бързи и бавни скорости? :)
Тая кутия с половинките се монтира единствено на предноприводните Колт Лансер и Кордия произвеждани от 1979г до 1984г.
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Януари 14, 2012, 00:25:07
Отговор #41

Неактивен engineer

  • Публикации: 481
  • 1974 Москвич 412, 1969 Рила 1400
    • http://www.bgclassiccars.hit.bg
Публикувам една поощряваща фотография:

Януари 14, 2012, 12:03:33
Отговор #42

Неактивен Bellabutterfly

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 7
Наско, чак "първа дама" не се чувствам, по-скоро тепърва прохождаща в областта на ретро автомобилите  :D Иначе тази информация за документите е доста полезна - колата е бракувана за съжаление, ще трябва да минем по сложния вариант. Ама то веднъж да се стигне до там - струва ми се, че това ще е една от лесните задачи. Благодаря ви, момчета за надъхващите думи и съвети - вече съвсем се амбицирах :) Макар, че за един бюджет две ретро коли и две по-съвременни верно ще дойдат малко в повече :D Но като си представя Лансера какъв красавец може да стане и вече ме сърбят ръцете да го карам и да се лиша от някоя и друга рокля в името на идеята :)
Колежке не се предавай лесно.Хубавите работи винаги са истрадани по един или друг начин но после носят много щастие.Гарантирам ти че като направите и изкарате колата и видиш погледите на околните няма да съжалиш за нито една не купена рокля и за нито един грим.В момента стягам три стари трошки потдържам още две такива от който едната е камион издържам син студент и пак не се предавам и съм на върха на щастието макър че не рядко разходите да надхвърлят многократно приходите.Кеф цена няма а човек ако не живее за кефа то по-добре да не се ражда.

Благодаря за насърчителните думи. Сигурна съм, че е така. Надявам се по-скоро да го изживея.
Наско, хубава снимка - и хубава кола е Мицубишито :) Но хубавите работи бавно стават.