Автомобили > Американски автомобили

Американките на USfan

(1/34) > >>

USfan:

--- Цитат на: didotooo в Декември 13, 2011, 18:44:49 ---Супер снимка ,браво!
На Пешо понтито последно го видях на една снимка (от филмовата продукция ) със страхотна боя и предна маска на спрей.Тоест почти завършена  :D Той да пуска снимки ,щото не се сдържам вече и аз ще ги пусна вместо него :))

пп.А на теб няма да ти проговоря повече ,задето продаде очуканата птица  :))  Цялата ти тема изчетох като книга и накрая разбрах ,че е заминал :D

--- Край на цитат ---
Haha, ami prinudih se da q prodam, stoto ot qko driftove, mu scupih bukvalno na 2 zadnia most. >:D
A i nqkakuv fen, jena mu li sum ***, tushata li, hahah, de da znam,  :-* pred nas i schupi edna nost prednoto i zadnoto stuklo s golqm bordur.
Ili puk mu se prividqlo Pontito na Ferrari, ta e zavidql.... O0
Ta zadniq jam uspqh da go namerq, ama preden, vse oste novia sobstwenik ne e nameril nov po firmite v BG. A i imashe dosta raboti Pontito za pravene.
Puk inad 5 godini shatastlivo si go imah, i karah, kogato vurveshe de. :D
Ti ako za budehste si meraklia za TransAm, ne se bezpokoj, ste ti namerim s Peshko edin ugleden, i na umerena zena. :))

Ajde az ne se sdurjah, eto edna snimka na moia bivshiq, s oste neboqdisanata, no smenena predna bronq. ))

Хаха, ами принудих се да я продам щото от яко дрифтове му чупих буквално на 2 задния мост >:D
А и някакъв фен, жена му ли съм ***, тъщата ли, хаха, де да знам, :-* пред нас и счупи една нощ предното и задното стъкло с голям бордюр.
Или пък му се привидяло Понтито на Ферари та е завидял...O0
Та задния джам успях да го намеря, ама преден все още новия собственик не е намерил нов по фирмите в БГ. А имаше и доста работи по Понтито за правене.
Пък и над 5 години щастливо си го имах и карах, когато вървеше де. :D
Ти ако за бъдеще си мераклия на ТрансАМ, не се безпокой, ще ти намерим с Пешко един угледен и на умерена цена :))

Айде аз не се сдържах, ето една снимка на моя бившия, с още небоядисаната, но сменена предна броня :))

USfan:
Ami, moito krasivo Ponti beshe bazovata TransAm versiq, s 5 litrov monoinjekciq osmak, sus 170 bodri koncheta moshnost.
I avtomatcni skorosti.
Samo dopredi nqkolko godini, po putishtata na BG oste se turkalqha nqkolko ugledni tTransAmi ot tazi 3-ta generaziq, no izvednuj poumrqha wsickite... ;D

Hm, moje bi trqbva da se napravi edn \a otdelna rubrika s bivshite ni koli, i tam da se slagat po interesnite modeli, lkolito razni fenove sme imali.
Konkretno tova Ponti, go kupih v nacaloto na 2006, a s priskurbie  ^-^  go prodadoh sega prez proletta.
V momenta e otnovo v dobro zdrave, i v dvijenie, no ne e za snimki, zastoto ima nakachuleni ponego oste paneli s razlicni zvetove, a i predniq jam e za smqna.
Novia sobstvenik kato go boqdisa, ste mu kacha pak snimki tuk.

Predi toq Trans Am, imah oste po rqduk Firebird. Pak beshe 8 zilindrov, nos rucni skorosti, versiq Formula, i cheren na cwqt.
Nego go imah po kratko vreme, ot 2003 do kraq na 2005. :)
A Transceto kogato go karah, po prinzip go durjah v garaj.
No kogato puk ne go polzvah, edna dve zimi, poradi lipsa na mqsto, izkara za sujalenie i ulicna Mariika.
No, amerikanska lamarina, za 20 i plus godisna kola, model e 1989, niamashe i poluh ot rujdi.

Ами, мойто красиво Понти беше базовата ТрансАм версия, с 5 литров монойнжекция осмак, със 170 бодри кончета мошност.
И автоматцни скорости.
Само допреди няколко години, по пътищата на БГ още се търкаляха няколко угледни тТрансАми от тази 3-та генеразия, но изведнъж поумряха всичките...

Хм, може би трябва да се направи едн \а отделна рубрика с бившите ни коли, и там да се слагат по интересните модели, лколито разни фенове сме имали.
Конкретно това Понти, го купих в началото на 2006, а с прискърбие    го продадох сега през пролетта.
В момента е отново в добро здраве, и в движение, но не е за снимки, защото има накачулени понего още панели с различни цветове, а и предния ям е за смяна.
Новия собственик като го боядиса, ще му кача пак снимки тук.

Преди тоя Транс Am, имах още по рядък Фиребирд. Пак беше 8 жилиндров, нос руцни скорости, версия Формула, и черен на цвят.
Него го имах по кратко време, от 2003 до края на 2005.
А Трансцето когато го карах, по принцип го държах в гараж.
Но когато пък не го ползвах, една две зими, поради липса на място, изкара за съжаление и улицна Марийка.
Но, американска ламарина, за 20 и плюс годисна кола, модел е 1989, нямаше и полъх от ружди.

Chevy:
Вуйче твоята птица много ме радваше  :D
Притежаваше един собствен чар ще се радвам да я видим как изглежда след новата боя ;)
Защо не пуснеш и другите ти Американки в една тема или по отделно  ::)

100%bastard:
Е ЧЕ КАК ТЕМАТА ЩЕ БЪДЕ- моите бивши американки и поамериканчени европейки ;D ;D

didotooo:
Хаха ами разбира се ,че такова трябва да и е името :)))  И мене много ме кефи тоя Транс ам ,направо като ти четох темата се привързах към него и накрая като писа че е продаден ,все едно главния герой умря :))) Ама щом не е заеб@н да гние на някой улица ...спокоен съм :d
Аз ,че съм мераклия е ясно :) От малък това ми е нещо като мечта :d Помня навремето гледах файърбърда по турбо картинки и списания. Няма да забравя когато видях за първи път такава в един летен ден до плажа... Ей тоя капак като на Краз ми се стори:)) обикаляхме с брат ми около нея и не можех да повярвам,че я виждам на живо най после :)) Сигурно съм бил на 11-12  години тогава,а брат ми на 7-8 .Той е болен на тема файърбърд и се е зарекъл да си вземе .Но понеже заминава за Германия скоро ,а аз оставам студент тука - по -вероятно е той да си купи първи :)))   

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия