Автор Тема: Американките на USfan  (Прочетена 82301 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Април 15, 2012, 18:40:36
Отговор #50

Неактивен MoparFreak

  • Публикации: 195
  • Баджанак
Ама вуйче Мустанга в БГ ли е вече??? :)

Не мисля, че е в Бг колата. Щом вуйчо вика: "Мюнхенски номера ГТ 350"
Следователно колата е в Мюнхен-Германия.
spectemur acendo

Април 15, 2012, 22:33:07
Отговор #51

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Ама вуйче Мустанга в БГ ли е вече??? :)

Хех, ами тези снимки не са от БГ.
КАкТО ПИСАХ, ТЕ СА ОТ СТаНГА НА БРАТЧЕДКАтА, А ТОЙ СИ ДОМУВА В ГЕРМаНИя И ЗАСЕГА НЯМА ДА ПЪТУВА НА ИЗТОК.
А АКО пИТАШ ЗА ЖЪЛТИЯ НА МИШО 351 ФАСТБЕК 1969 МОДЕЛ, ТОЙ ВЕЧЕ е В сОФИЯ.  ;D
аМА СНИМКИ ЩЕ МУ НАПравя каТО ГО ВИДЯ НА ЖИВО И АЗ. ))

Април 15, 2012, 22:38:19
Отговор #52

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Ама вуйче Мустанга в БГ ли е вече??? :)

Не мисля, че е в Бг колата. Щом вуйчо вика: "Мюнхенски номера ГТ 350"
Следователно колата е в Мюнхен-Германия.
Точно така.
таМ ЖИВЕЕ БРАТЧЕДКАТА.
А ако се вгледате по детайлно в отн мътната снимка на задницатат на фастбека, ще видите че понеже задния номер е по-американски тертип квадратен, голямата буква М е най-горе отделно на табелата, заградена само от печатите за ТУВ-а и герба на провинцията. :)

Април 22, 2012, 09:44:04
Отговор #53

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Ето още една снимка на Станга на родата у Немско.
Тук е на крик вдигнат, да му правят конверсия от барабанни на дискови спирачки.
Братчедката вика, преди спирал с километри, а сега с дисковете отпред , бил като дъвка на пътя, хахах. :))


Май 01, 2012, 19:07:53
Отговор #54

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Ако вече не съм ги качвал тези неща, ето два ориг документа, улесняващи идентифицирането на Файърбърди като моя.
Единия документ е листата с произведени бройки през 1989 година разл видове и версии птици, вкл и ТрансАми.
По нета такива сайтове с подобни справки има много, и може да се намерят и за други моделни години и модели УС коли.

А другия документ се разпространява само служебно от американския транспортен Департамент. ;)
Той е нещо като справка, и показва на кой ВИН номер каква ориг произведена кола и с какви екстри, и каква точно версия отговаря.
Този папир специално, беше изискан от КАТ при нановото регистриране на моя ТрансАм през 2006 година.
 Според него колата е абс ориг ТрансАм, без разлики и несъответствия по номерата, или по изпълнението и, чак даже до предпазните колани.  :))

Подобен документ през следв 2007 год, Софийския КАТ изискаха по факса от САЩ, и при пререгистрацията на Додж Дайтоната ми Шелби.
Него също го имам, и като го намеря, за по-информативно, да се видят разните версии спортни Дайтони, ще го сканирам и постна тук.





Май 01, 2012, 20:46:58
Отговор #55

Неактивен MoparFreak

  • Публикации: 195
  • Баджанак
Значи тези двата документа за идентификация на разните файърбърди и трансамове, ги изискват в всеки един Бг КАТ при регистрацията ли?
 Могат да се копират и да се носят заедно с другите документи..? Правилно ли съм разбрал а вуйчо?
spectemur acendo

Май 01, 2012, 22:46:59
Отговор #56

Неактивен BadAngel

  • Публикации: 21
Значи тези двата документа за идентификация на разните файърбърди и трансамове, ги изискват в всеки един Бг КАТ при регистрацията ли?
 Могат да се копират и да се носят заедно с другите документи..? Правилно ли съм разбрал а вуйчо?

не е всеки път

само когато регистрират модел, който го нямат вече

Май 08, 2012, 15:31:29
Отговор #57

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Значи тези двата документа за идентификация на разните файърбърди и трансамове, ги изискват в всеки един Бг КАТ при регистрацията ли?
 Могат да се копират и да се носят заедно с другите документи..? Правилно ли съм разбрал а вуйчо?
не е всеки път
само когато регистрират модел, който го нямат вече

Ами да, ама не ги изискат от мен, ами те по служебен път си хи получават с фАкс или по Нета, от УСА.
В случая просто ми дадоха копията им на тия факсове, да си ги имам и аз.

А за колегата Спидър са тия тук снимки на 1997 год модел Кадилак Девил 4,6 мотор , и 1994 год модел Понтиак Файърбърд Т-топ с 3,4 мотор.
Бялата е Кадилака, а черната - съответно, Понтиака.  :)

И двете коли са в отлично състояние, принадлежат на мои приятели, и биха могли да се ползват за разни балове сега, при интерес от някои ваши познати.
Цената им за возене на бал в рамките на София, и в рамките на 3 часа време ползване на колата, ще е по 200 лв на кола.

Като поне половината от сумата, примерно 100 лв, трябва да се даде поне няколко дена предварително преди бала, за да има сигурност за датата на резервацията на съответния абитуриент.
Съответно, ако повече часове ще се ползват или ще се пътува извън София с тези коли, ще има доплащане за бензина, и/или времето отгоре.

Митко, за подробности за бала за твоя приятел в Златица, ше ти пиша едно лично сега.  :)























Май 08, 2012, 15:33:27
Отговор #58

Активен USfan

  • Публикации: 10811
И ето и малко снимки на Понтиака...















Май 08, 2012, 18:26:29
Отговор #59

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Та някой ако има интерес специално за тия 2 коли, Или пЪк за някоя друга американка сега за наемане за бал, да ми звънка на тел 0898-644162, за Людмил.

Иначе тая цена е абс долна граница за нещо интересно ПОД НАЕМ сега баш.
Мога да намеря и по-ретро американки коли, пак собственост на разни мои познати, КАТО РАЗНИ МЪСЪЛИ ОТ 60-ТЕ,
Ама ще са ПО 300-400 КИНТА НА КОЛА НАЕМА.  :)