Автор Тема: Американките на USfan  (Прочетена 82329 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юни 22, 2012, 16:05:34
Отговор #70

Неактивен peter 1978

  • Публикации: 967
Люси ами ако Кобрата ти е счупил амбриажа, ти защо не му дадеш един и той да ти го направи в сервиза си. Все пак така би било коректно от негова страна.

Юни 24, 2012, 11:09:02
Отговор #71

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Люси ами ако Кобрата ти е счупил амбриажа, ти защо не му дадеш един и той да ти го направи в сервиза си. Все пак така би било коректно от негова страна.

Хех, ее, то не и аз да не съм давал по принцип газ на колата.
Ама повредата дойде наистина, от зорлем тъй нареченото- биене на чекии при ускорение.  ::)
Това е уж стара състезателна техника, при която като сменяш предавките нагоре, и натиснеш амбриажа, не пускаш газта, а я държиш на макс обороти в тоя момент също.

За да се уж доускори колата, даже и при отпускането после на амбриажа.
И при тоя пиниз, амбриажа безжалостно се претрива.  :(
В случая на Станга, с пълните 400 Нм метра въртящ момент на осмака, при почти макс обороти. O:-)

И хем му казах на нашата Кобра, като бях до него, докато му дадох да кара, да не ги прави тия номера.
Ама той- чакай да видиш как ще се ускори... :))

Абе, карай да върви.
Да, като си купя двата диска примерно /щото и огледалния сигурно е понадран/, той каза че ще ми помогне с монтажа.
Иначе е много далече да го влача Мустанга за смяна само на това, в Делта Хил дето е сервиза.
То паяка дотам почти ще струва колктото смяната в по-народен сервиз в София, хахах. ;D

Юли 31, 2012, 09:05:28
Отговор #72

Неактивен peter 1978

  • Публикации: 967
Е няма проблем ще го дръпнем до там - знаеш че не веднъж сме го правили ;) и Алфата и Датсуна .... :)

Юли 31, 2012, 23:55:47
Отговор #73

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Е няма проблем ще го дръпнем до там - знаеш че не веднъж сме го правили ;) и Алфата и Датсуна .... :)

Хах, да, е то на Алфата ГТВ май първото и пътуване от Лозенец до мен беше май точно дърпането и с тоя бивш Пасат.
За което съм ти още благодарен.  :)
Тя редовно ми гаснеше и все я дърпах и бутак, и то в течение на няколко месеца, и ми трябваше няколкото тия месеци време, да установя причината.  ::)
А именно, че в Дел орто карбовете има единични вторични мрежички, баш на края на тръбичките за бензин, дето влизат в тях. 
И тия мрежички се бяха калцирали от некаране, и пускаха бензин само когато им скимне.  ;)

Август 01, 2012, 22:17:54
Отговор #74

Неактивен peter 1978

  • Публикации: 967
Датсуна също сме го дърпали и май и Пежото :)

Август 02, 2012, 16:20:38
Отговор #75

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Датсуна също сме го дърпали и май и Пежото :)

Оо, да и датсуна и пежото отнесоха влачения.  :))
Датсуна винаги иначе си е работил на мотор и амбриаж, ама нали нямаше преди номера и надлежни митничекси документи, та затова сме го влачили.
 Иначе 405 та беше голям кенеф.  :'(
Сега наприемр не мога да си представя, че нормална под 10 годишна кола ще има толкова нужда от влачене, колкото онова клето пежо.
Ама какво ли не му се счупи за само 2 години каране...

Август 06, 2012, 22:12:35
Отговор #76

Неактивен peter 1978

  • Публикации: 967
И какво ли не пада отгоре му O:-)

Август 07, 2012, 00:59:51
Отговор #77

Активен USfan

  • Публикации: 10811
И какво ли не пада отгоре му O:-)

ЕХЕР БЯХ, ЗАБРАВИЛ ЧЕ БАШ У СРЕДАТА НА ЗИМАТА, 1 ТОН СНЯГ СЕ ИЗСИПА ОТ НА ЕДИН ПЕДАЛ СЪСЕД ТЕРАСАТА, БАШ ВЪРХУ НЕГО.  :-*
нО ПЪК, ТО АКО ЗАРАДИ ТОВА ПРЕДНОТО СТЪКЛО НЕ БЕШЕ ДАЛО ФИТКА, НЯМАШЕ ДА СЕТЯ ДА ГО ТРАМПЯ ЗА фИАТЧЕТО 850 СПИДЕРА.  ;D

тО НЕ ЧЕ СПИДЕРА БЕШЕ ПРАКТИЧЕН ЗА СЕМЕЙСТВО С ДЕТЕ ЗА ЗИМАТА, АМА ИЗКАРАХ ВСЕ ПАК ЕДНО ЧУДЕСНО ЛЯТО, ЧЕ И ЕСЕН С НЕГО.  :D

Август 08, 2012, 09:05:41
Отговор #78

Неактивен peter 1978

  • Публикации: 967
Значи определено си излязълот положение и то за пореден път успешно! O:-)

Август 14, 2012, 12:14:56
Отговор #79

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Значи определено си излязълот положение и то за пореден път успешно! O:-)
хех, ами в далгосрочен план не.  ;)
Штото тоја иначе интересен ѕа каране и ценен като модел 850 спидер, ѕаради идваштата тогава сеѕон 2003-2004 ѕима, и наличието на малко дете,  :)) и ѕаради невраштане на едни пари от Кадилака белиа Флитууда, от страна на 1'а му собственик, го трампих Фиата ѕа таиа половина от Кади парите, и в добавка ѕа на Венко Олдса.  O:-)
Дето реално, далеч не е нито толкоѕ ценен , нито интересен, колкото Спидера.