Автор Тема: Американките на USfan  (Прочетена 82349 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Януари 04, 2014, 15:27:29
Отговор #90

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Браво... 8))Пробата е много добра..и запазена, че те вече са кът по улиците...но Вуйче, според мен от цялата музика, остави само плеъра, чейнджъра и колонките на кората... другото някак "несвойствено" стои като за класически автомобил, какъвто е Пробчето...малко заприличва на един друг форум...дето регистрационните им номера започват предимно с РК... :P

Прав си, досега да съм изхвърлил тубата.  :)
Ама не мога да излмисля как да я махна така, че да не се виждат зад нея кабелите от чейнджъра към усилвателя.
Усилвателя трябва да го оставя, хем защото както се вижда, и той е оригинален Алпин, а и не заема много място в багажника.
Плюс това, той освен задните колони и ненужната туба той храни и сменените в предните врати по яки колони магнат, дето не се виждат.
И без него ще трябва да се преправя цялата система.
Но атака или иначе, тубата ще изчезне, щом измисля кабелите къде под мокета да ги натикам. 

А за регистрацията няма проблеми, ахах, аз преди години имах Голф 2 ГТИ с ПК номера, така че това си е направо духовен наследник на 2-ката ми.
Пък и нали Голфа 1 кабрио, както се вижда на една от горните снимки, е сега с КН номера, та общо взето си се въртим все около широкото Софийско поле на регистрации.  :))
Липсват ми иначе още Благоевград и Враца, да затворим кръга около Шопско.  ;D

Януари 05, 2014, 13:22:19
Отговор #91

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Честито вуиче да си го караш със здраве :)  много е запазен а и тоя цвят е доста шик.
Звънни като минаваш до Стенли да се видим аз съм в съседния блок ;)
Classic Cars

Януари 05, 2014, 23:26:35
Отговор #92

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Честито вуиче да си го караш със здраве :)  много е запазен а и тоя цвят е доста шик.
Звънни като минаваш до Стенли да се видим аз съм в съседния блок ;)

А мерси, да цвета е странен, мен като при жените, хахаха,  :)) в случая основно той ме грабна, че ми омръзна да гледам червени и черни Проби от обявите.  :))
Уж е пушено сив, а на неоново осветление и на слънце бие на пепеливо с златисти отблясъци.

Става за по кварталному, тия дни като ходя при него, и ако палим особено Транса, ти звънкам. )

Януари 06, 2014, 16:30:34
Отговор #93

Неактивен peter 1978

  • Публикации: 967
Честито Люси и от мен. С пожелания за дълго и безаварийно каране. Цвета е много хубав. На мен ми харесва.
Поздрави

Януари 06, 2014, 20:16:33
Отговор #94

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Браво Люси, със здраве да се джиткаш форда.  ;)

Януари 07, 2014, 22:05:21
Отговор #95

Неактивен MoparFreak

  • Публикации: 195
  • Баджанак
Бравос вуйчо!
Само радост и удоволствие да ти доставя пробата!
Перфектната ежедневка.. Според мен де!
Поздрави

(П.С. ако ти трябват чаркове и др. карантии, пиши!
Имам тук моргаджия пълен е с фордови части. И 1-2 проби има)!
spectemur acendo

Януари 07, 2014, 23:00:35
Отговор #96

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Благодаря за пожеланията, както се казва- Купи си Форд, да си горд.  O:-)
Да, аз сиви металици по принцип не обичам, ама цвета е приличен за ГТ купета. 
Би паснал добре и на някое Гибли или Дайтона, или Грифо, ама нейсе, хахаха.  ;D

Бравос вуйчо!
Само радост и удоволствие да ти доставя пробата!
Перфектната ежедневка.. Според мен де!
Поздрави
(П.С. ако ти трябват чаркове и др. карантии, пиши!
Имам тук моргаджия пълен е с фордови части. И 1-2 проби има)!

А, мерси, да ти се връща и на теб с някой спортен Форд, по възможност с осмак мотор.  :D

Супер, много ще съм ти задължен.  :)
Ами знаеш ли какво ми трябва, евентуално като идваш напролет или лятото към БГ, ако сложиш един такъв стоп в багажа, ще е идеално.  :))
Е като този за американската версия, дето е черни правоъгълничета, левия стоп ми е счупен...
Ако можеш, питай моргаджията дали има баш такъв ляв, и ако го дава на умерена цена, екстра. 





Януари 14, 2014, 15:03:11
Отговор #97

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Марти, абе да ти питам, доколкото си ги спомняш визуално, на онзи чичка в Моргата с двете Проби, Пробата с двата стопа дето ги има, и не е ГТ версия, от кой точно от тия 2-3 вида стопове за 1 генерация е снабдена? :)





Октомври 01, 2015, 20:09:14
Отговор #98

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Вече сме снабдени с хубави оригинални мрежести ГТ тип стопове на Пробата, така че да освежим темата с едни медийно представяне на една друга американка.  :D
Та, през лятото списание Автокласика най накрая решиха да обърнат внимание и на по-янгтаймерски ориентираните автомобили, и най-вече на такива с класическа компоновка със задно предаване.
Съответно в броя им за месец Септември представиха Миата-та МХ-5 /чиято статия мисля съм я постнал да се чете в раздела с с историята на Японските коли/, а в актуалния им брой за м. Октомври, има и представяне на Мустанга ми В-6 3800 купе. 
Моя екземпляр от разглежданата 4 Ген. Мустанги е производство 1997 год, а като модел излиза за 1994 моделна година.
За който се интересува, ето сканове на страниците на статията. 









« Последна редакция: Октомври 01, 2015, 20:11:32 от USfan »

Октомври 08, 2015, 13:26:14
Отговор #99

Неактивен peter 1978

  • Публикации: 967
Ей страшна статия и голямо представяне във визитката :)