Автор Тема: Американките на USfan  (Прочетена 82290 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Май 18, 2012, 10:14:19
Отговор #60

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Ето още няколко детайлни снимки на елементи от Станга на братчедката, отпреди няколко дена.  :)













« Последна редакция: Май 18, 2012, 10:16:41 от USfan »

Май 18, 2012, 10:16:18
Отговор #61

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
А след известно разместване на тенекиите в гаража, след близо година пауза, най-накрая отново му намерих място на засега най-старата ми кола на възраст, любимия ми леко бабешки Олдсмобил, отново на закрито.  :)

















Май 18, 2012, 14:16:25
Отговор #62

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Люси да те питам ти на збирката на 2-ри сега в Драгоман с коя кола мислиш да ходиш?
Олдса оправи ли му инсталацията до колкото си спомням имаше проблем нещо с нея?
Classic Cars

Май 23, 2012, 10:08:05
Отговор #63

Неактивен peter 1978

  • Публикации: 967
Ехаа, абе друго си е да разполагаш вечесъс целия подземен гараж! :D

Май 23, 2012, 10:20:46
Отговор #64

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811


Хах, ами да!  :)
Отдавна му взех ключовете от гаража и го изпъдих оня съседа баровец с еС-класата, дето беше парашутист да паркира не само нея, ами и още една кола вътре, и ми пречеше много на маневрите.
Сега си я държи оня С-ката в съседния блок в един гараж, вече на солиден наем, да го е..а в нахала.

В допълнение и баща ми си разкара коллите на село, да не ги държи долу, а и като се върне късна есен, ще се върне само с една кола.
А и в допълнение, единствения друг съсед дето има реална клетка с гараж, един тук за БГ представител на фирмата ОСВ, цяло лято е в провинцията по командировки, и той не си държи колата, долу сега.
Та Мустанга даже го пъхам в неговата клетка.

Единствената не моя кола в гаража, дето се вижда, е тая Тойтота Фън Круизър.
Тя е на един съсед, дето и той е парашутист, щото няма парко място долу в гаража негово.
Ама нали е така да се каже ми е косвен бивш колега, щото е военен прокурор, а е и пич, та му правя компромис, и го пускам долу да си я държи баш до входа Тойтоката, дето не пречи мнго на минаването.

Така че Пешо, място за сега при мен има много.  :))
И ако случайно купиш 2-ра американка, поне по време на лятото може да я докараш да я държиш при мен.
Заплащане няма да има, само бартер- пазене срещу малко каране, хахах.  ;D

Люси да те питам ти на збирката на 2-ри сега в Драгоман с коя кола мислиш да ходиш?
Олдса оправи ли му инсталацията до колкото си спомням имаше проблем нещо с нея?

Ами аз бях фен да ходя с Олдса.
Пали мотора, ама не съм му оправял още жиците.
Та по принцип като скочи колата в неравност, или когато си иска, почва да прекъсва, и гасне.
Ами по вероятно да дойда с Мустанга.
Хем поради несигурността на Олдса, а хем и щото кмета на Драгоман има много рядък Станг.
Един черен ориг 4,6 литра Кобра 300 коня версия, баш на тая мойта яйце каросерия.
Та ще е фенско да ги наредим 2-та един до друг.
Базов Станг 3,8 като моя, и наточен 4,6 като неговия.  ;)

Май 30, 2012, 13:11:23
Отговор #65

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Айде да оживим темата с нещо весело.  :))
Тоя по-новия Мустанг, както е с има-няма 140-150 коня, много не върти гуми.
Ама тоя по-стария, както е с няколко десетки кончета плюс, и бонус обема на мотора на една Жигула още отгоре, я вижте какво прави.  ;)





















Май 31, 2012, 13:34:26
Отговор #66

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Докараи го на сбирката вуйче ще е яко :)
Classic Cars

Май 31, 2012, 18:23:22
Отговор #67

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Докараи го на сбирката вуйче ще е яко :)
хе, а ми за съжаление на върви сега.
Мин година нашия майстор Кобрата му счупи амбриажа от зор зда го доусукорява, като му бях дал да го кара.
И вече бая над година колата седи така, в най вътрешния ми гараж.

И сега наново трябва да свалям скоростите, и да сменям амбриажа с нов.  >:(
Не че е толкоз пари диска, ама като знам каква бъзикня е свалянето на всички ауспуси плюс кардана, плус скорстите, ужас, направо не ми се занимава пак.  :))

Май 31, 2012, 22:03:17
Отговор #68

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Здраве да е на тия коли какво друго освен съединителя да се прецака хахаха от палене на гуми :)
Classic Cars

Юни 09, 2012, 20:11:54
Отговор #69

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Здраве да е на тия коли какво друго освен съединителя да се прецака хахаха от палене на гуми :)

Аз точно с тоя Мустанг, имам 2 мои лични рекорда на палене на гуми, от много даване на газ.
И то в течение на половин година поставени, и в дни с коренно различни температури.  ;)
Това на паважа на площад Александър Невски.
Първия път беше 2-3 часа сед края на парада анСпасовден, през 2006 година. И бая свидетели имаше тогава, още останали на площада, на това театро.
Но за късмет и си бяха тръгнали патрулките от охраната на мероприятието.

И двата пъти въртях гуми нон-стоп на място в кръг по 5-10 минути, и пушека от саждите и неигорелите парченца, се вдигна мнго плутен дебел, и ВИСООООК..
И, сега не се шегувам, :P  и двата пъти, височината му беше бая по-високо от кубетата на Ал Невски.
Напрови дима се оформи като иситнско минаре.
И щото нямаше вятър, остана там в небето, и двата пъти, отн дълго време, докато се разнесе.

А втория път ме подгони патрулка, но успях с Мустанга да се изнеса 200-300 метра наблизо до бар Планет, къде се скрих вътре в заведението.  C:-)
 Куките не влязоха, постояха отпред, и след 15-20 мин си тръгнаха.
Много ме съскаше да направя тоя ден още една катедралка от пушек, ама ми дожаля за гумите.
Все пак трябваше да изкарат до нас.  ;D

Аз Мустанга го взех с 4 броя чисто нови гуми Гудиар Игъл НСТ 2, от Автокъщата А-2.
И само за 2-3 месеца лятно каране, ги нулирах на конци задния чифт.
 След 2-3 години, като пак го подкарах, нулирах на конци и втори чифт отзад.
Е дето са тия на снимките гуметки.
А сега е с 3-ти чифт ориг размер 225/60-15.
Да видим пак когато го подкарам, тези колко ще издаянат.  :))