Автор Тема: Волга ГАЗ-24 1978 г. - dyankog  (Прочетена 25213 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Март 26, 2012, 20:00:14
Отговор #30

Неактивен dyankog

  • Публикации: 81
За съжаление не успях да си намеря. Монтирах задното стъкло със старото уплътнение /почистих го добре/. Колата е окомплектована на 99% /винаги може да се желае още/.
Колата е прибрана в подземен гараж и ще се вади към края на юни с цел подготовка за ретропарада в Бургас на 07 юли 2012г.
Прави каквото трябва, пък да става каквото си ще!

Декември 19, 2013, 20:45:24
Отговор #31

Неактивен Kolumbieca_21412

  • Публикации: 22
Искам да попитам за боята. След като видях снимките останах  с впечетление, че основата е пастирана и е се е стигнало до този ефект "боя" ? Или е пръсната основата и после в/у нея боята? Но на една снимка се вижда как цялото купе е боядисано (гланц) а 2 те врати са мат. Това е въпроса ми. Интересува ме точно как си го направил?

Декември 19, 2013, 23:13:47
Отговор #32

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
Вратите са просто прашни.Прахта създава илюзия за тоя ефект.
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Декември 27, 2013, 21:16:04
Отговор #33

Неактивен dyankog

  • Публикации: 81
Точно така, вратите бяха боядисани отделно, предварително и напрашени.
Прави каквото трябва, пък да става каквото си ще!

Декември 27, 2013, 23:36:04
Отговор #34

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
 :) :) Абе на жена снагата и на кола боята трудно ше Ми избягат от окото.Още повече когато са хубави. :D
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.