Автор Тема: Инфо за Рапида на Жоро - голямата заблуда  (Прочетена 10919 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Декември 30, 2011, 01:02:47
Отговор #30

Неактивен honda_accord_79

  • Публикации: 49

  Не това се продава - като реликва или реставрирана кола в Бг,не се жалвам и не ми пука за кочината и "реставратора"и. Тя темата трябва да е смешна - защото мен ме критикуват че не съм я "съживила" - от умрял писмо.

   Смисъла на заглавието:
 
   - Инфо за Рапида на Жоро - Георги е този от който я взех-всичко по колата си е негово дело
  - голямата заблуда - заблудата че е била направена както трябва- а аз вещицата съм я съсипала

  не се жалвам,защтото не ми пука - минала заминала..... ;) 


skype - devil_power666

Декември 30, 2011, 01:19:45
Отговор #31

Неактивен 30e

  • Публикации: 478
    • http://opelclub.bg/
Не това се продава - като реликва или реставрирана кола в Бг,не се жалвам и не ми пука за кочината и "реставратора"и. Тя темата трябва да е смешна - защото мен ме критикуват че не съм я "съживила" - от умрял писмо.

Точно за това говоря - това какво е писано или НЕписано от собственика или някой друг няма никакво значение. Както казах за Арменския Поп....
А това че на всички нас се присмиват е ясно, мисля че няма колега който да не го е преживял.....
Fuck the Coca, Fuck the Pizza, all we need is six v redica - powered by Fanatic

Декември 30, 2011, 01:26:29
Отговор #32

Неактивен honda_accord_79

  • Публикации: 49

   Темата е с цел по-скоро да е полезна на всеки,решил за повече пари да си купи уж почти готова кола. Като съвет- нито се жалвам,нито обвинявам някого - убедих се какво се има в предвид под направена кола :)  По-добро от това да си го направиш сам няма.

  Явно понятието "реставрирана" за всеки има различно значение.   

 п.п И не аз съм я разсипала - така си я купих. Само за полуоската си признавам :)
skype - devil_power666