Автор Тема: Премахване на корозия от детайли  (Прочетена 134927 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Март 15, 2012, 13:47:02
Отговор #60

Неактивен Teodor

  • Публикации: 1003
Цената е 21 долара за галон. Което ще рече 30-тина лева за почти 4 литра. А освен това е за многократно използване, така че излиза съвсем на сметка. Проблемът е с доставката! Че ще е скъпа, сигурно колкото цената, ако не  и повече - но най-вече, може да е и невъзможна. Харесвал съм си разни течни препарати по чужди сайтове - но каквото е течно, категорично не могат да го изпращат по пощата! Изходът е, ако това нещо може да се намери из Европа и "свой човек" да го купи там и да го донесе. Ако разбира се, не се предлага и в България, което силно ме съмнява.

По принцип е от САЩ, но ето че има и дистрибутор в Британия. Някой добър познат, който да прави курсове до там?

Evapo-Rust Distributor - U.K.

Technology Packaging Limited
PO Box 44
Northwood
Middlesex
HA6 3RA

T +44 (0)1923 82 83 95
F +44 (0)1923 83 37 54
« Последна редакция: Март 15, 2012, 13:49:26 от Teodor »

Март 15, 2012, 13:50:44
Отговор #61

Неактивен Teodor

  • Публикации: 1003
А ето го и в съседна Гърция!

http://evaporust.gr/

Еконт не предлагаха ли закупуване на стоки от Гърция?

Март 15, 2012, 14:35:37
Отговор #62

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Еконт предлагат запуване на стоки от Британия на ужасни цени. Аз писах на всички европейски дистрибутори и получих най-добри цени от Холандия, както и цена за доставката - 35 евро за 5 литра + 19.00 евро доставка. Според мен най-добре е да се купува концентрирано количество, което е по-скъпо, но пък може дасе спести от доставка, а при разреждане да се изкарат нови 10 литра готов за ползване продукт. Това чудо го ползват в U.S. Army, U.S. Navy, U.S. Air Force, FBI, NATO, Government Contractors, Engine Builders, Auto Enthusiasts, Gunsmiths, Forensic Labs, OEM’s, Farmers, Antique Restorers и други. тук повече инфо за продукта: http://www.evaporust.com/evaporust.html

Март 15, 2012, 16:52:31
Отговор #63

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2476
Рових из сайта им, но дистрибутори за Европа не открих. Martillius може ли да дадеш координати на дистрибуторите в UK и Холандия? Благодаря!
 

Март 16, 2012, 00:20:40
Отговор #64

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
http://www.evaporust.com/country/uk.html на този линк дистрибутор за Англия.

На мен холандеца ще ми изпрати малко да пробвам и ако ми хареса да закупя, дори пари за доставка не ми иска човека (това се казва бизнесмен). Ако искате можем да направим задружно една поръчка, лошото е че няма концентрат, а само разреден готов за употреба. [email protected] - това е мейла на холандеца :)
« Последна редакция: Март 16, 2012, 00:43:51 от Martillius »

Март 16, 2012, 10:32:06
Отговор #65

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2476
Благодаря Martillius :) Аз се захващам с англичаните, че имам отработено карго от там.

Март 16, 2012, 13:11:36
Отговор #66

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Благодаря Martillius :) Аз се захващам с англичаните, че имам отработено карго от там.
А ти като имаш такова отработено карго би ли ми споделил на кви цени биха ми докарали едно предно стъкло за моята машина и от кой град карат насам, че стъклото ми не е в Лондон, а на 130 мили от там?? Намерих си едни доставчици, но могат да вземат стъклото от млакия град и да го закарат до Лондон на цена един паунд на миля, което е направо гавра. Иначе до БГ цената е направо смешна. Ще се радвам на отговор от твоя страна.

Март 16, 2012, 13:24:05
Отговор #67

Неактивен jamiemirror

  • Публикации: 381
+ и аз се интересувам от инфо за транспорти в UK до Лондон, оттам - ГАБКО :)

Март 16, 2012, 17:04:10
Отговор #68

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
+ и аз се интересувам от инфо за транспорти в UK до Лондон, оттам - ГАБКО :)
Тия щом ги хвалиш я кажи на обемно тегло ли работят или на реално? Че има някои тарикати, цените им повече от космически O0 Аз си намерих за 1 паунд на кг, което ме устройва :)

Март 16, 2012, 17:25:52
Отговор #69

Неактивен jamiemirror

  • Публикации: 381
Договарям се пряко понеже в случая исках превоз на цял двигател. От техния склад в Лондон до техния в София = 220лв. Отделно наемат и вътрешен транспорт за Англия, но там вече си е скъпо...
Инак на дребно на кило мисля и те са 1 лира.