Автор Тема: Италианките на USfan  (Прочетена 21719 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Декември 25, 2013, 01:04:00
Отговор #20

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Жалко, жалко и отново жалко....
Хора без вкус и въображение....

На снимките се виждат и два интересни ФИАТа като този на Мишо.
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Декември 25, 2013, 04:09:56
Отговор #21

Неактивен baccara

  • Публикации: 390
наистина много жалко за алфата,много зле изглежда в това състояние :( ,много е занемарена, а е интересна кола,ценна и рядка. п.с на една от снимките се вижда и една много прехвалена за мен кола една гро...тия мерцедес мале 123, е на нея там и е мястото.Колкото по малко 123 ки остават -толкова по добре

Декември 25, 2013, 10:12:35
Отговор #22

Неактивен b700

  • Публикации: 117
Все още могат да се спасят тия коли.Дано собственика е разумен...

Декември 25, 2013, 14:57:40
Отговор #23

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
От всички коли на снимката май най-читаво е НСУ-то, което е също доста рядък автомобил, поне у нас. И не съдете така остро собствениците на автомобилите, не всички са болни мозъци :D, като събраните тук, и не всеки е готов да изсипе в една скрап стойността на среден апартамент, при това не винаги със задоволителен резултат, като не смятаме погубеното време, нерви и скандалите с жената :D.За 98 процента от хората, колата е средство за предвижване и нищо повече.Колкото е по-стара, толкова става по-ненадежна и трудна, респективно скъпа за подръжка, при което средностатистическият потребител купува следващата, по-нова кола.Такъв е кръговрата, на нас дали ни харесва, и доколко го приемаме за разумно, е вече съвсем друга тема.

Декември 25, 2013, 15:04:30
Отговор #24

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
и все пак - жалко за колите...  :(

Декември 25, 2013, 15:06:47
Отговор #25

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Жалко разбира се, мен сърцето ми се къса като видя захвърлен автомобил, независимо от марката, рядък или не, но пък и не можем да спасим всичко захвърлено по улиците, за съжаление :(

Декември 25, 2013, 15:43:21
Отговор #26

Неактивен RoMeO_156_GTA

  • Публикации: 271
Потресаващо... Поредното авто гробище. Наистина за някои колата е за предвижване, но тук са събрани сравнително редки за нас модели и явно е имало някаква цел. Интересно ми е в гаража зад ГТВ-то дали се крие нещо интересно, а ако е празен, то ще е срамота... Има ли снимки и на другите коли, знае ли се нещо за съдбата им? :)
На Алфата никак не й ходи rat style . На пръв поглед не изглежда да има сериозни дупки, но както знаем, през тези години гният и доста вътрешно  :-\ И все пак нахлуват в мен неразумни мисли да я прибера на сухо и после да си скубя косите  O:-)

Декември 25, 2013, 15:56:29
Отговор #27

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Сви ми се сърцето за тази бамбина  :o
Ами така, човек реши ли да се жени се разделя с красивата италианка, защото жените ревнуват.
Ти си поредния пример за това ... до началото на лятото се точех на една красива софийска 147-ца 2,0ТС и най-сполучливата 147 GTA реплика в страната, а момчето я продава, защото вече му трябвало дизелово комби. Та до като си уредя документите за малък заем за броени дни, пича вече я продал ... а я продаваше почти година из сайтовете ... малшанс. Дано е в добри ръце отново!
Поуката, която си вадя е, че предид факта, че съм все още щастлив ереген (полуерген) и ако реша да се заженвам в никакъв случей да не се разделям с мойта bella, от която и без това ме ревнуват достатъчно вече  :))

Декември 25, 2013, 22:40:24
Отговор #28

Неактивен victork

  • Публикации: 37
...
п.с на една от снимките се вижда и една много прехвалена за мен кола една гро...тия мерцедес мале 123, е на нея там и е мястото.Колкото по малко 123 ки остават -толкова по добре
С риск да те разочаровам... боря се все пак тези 123-ки да изчезнат с една по-малко :)
Иначе да... фен съм на Алфите и много жалко за тази! Красива машина е...

Декември 25, 2013, 22:45:26
Отговор #29

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1599
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
Мерцедес 123 е емблематичен модел не само за марката, а и за автомобилния свят изобщо, и не мога да повярвам, че има хора, фенове на ретро коли, които да не го харесват....

иначе и на мен ми е интересно с тия коли от снимките какво се случва и защо седят в тоя двор така