Автор Тема: Италианките на USfan  (Прочетена 8989 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Декември 26, 2013, 12:44:11
Отговор #30

Неактивен peter 1978

• Публикации: 966
И аз имам доста спомени с това червено GTV - и съм се возил на него и сме го ремонтирали с US fan.
Изненадах се да го видя чак в такова състояние.
И сега макар и без снимка чисто като информация, мога да кажа, че в момента в България има едно такова GTV, което е още по-интересно, но с още по-лоша съдба - стои на върха на една купчина коли в пункт за скраб в провинцията с размазан от щипката на крана таван и е не какво да е а оригинално 2,5 V6!!!
Е тези какви хора са били да го изхвърлят не знам.
Колата е била пълен комплект като са я закарали- само джантите и били свалени. Мишо сива с бежов салон.

Декември 27, 2013, 10:38:03
Отговор #31

Неактивен USfan

• Публикации: 6958
Ей, Пешо да бе,  :D возихме си се щастливо на ГТВ-то, даже гарниъурата на главата сменихме успешно, без пак да прави проблеми.

А това ГТВ 6 дето казваш в Морга в кой град седи?  :)
Може ако се вземе, да и се позправи тавана, ако има въобще някви документи...

Потресаващо... Поредното авто гробище. Наистина за някои колата е за предвижване, но тук са събрани сравнително редки за нас модели и явно е имало някаква цел. Интересно ми е в гаража зад ГТВ-то дали се крие нещо интересно, а ако е празен, то ще е срамота... Има ли снимки и на другите коли, знае ли се нещо за съдбата им? :)
На Алфата никак не й ходи rat style . На пръв поглед не изглежда да има сериозни дупки, но както знаем, през тези години гният и доста вътрешно  :-\ И все пак нахлуват в мен неразумни мисли да я прибера на сухо и после да си скубя косите  O:-)

Колегата е много наблюдателен, така е за ръждите. :)
Аь като взех колата през 1998, нямаш никакви ръжди по нея, вкл и по емлематични з аГТВ места акто колонкина стъкла дъна на вратик и горни ръбове на предни калници. И сега тия места са анре,д под повърхносттния окис ламрината е досат здрава, дори н олюпените места. едиднтвнео са нагнили външните прагове под вратите.
Ами тоя собствеика е така, взима коли в движение, не ги кара и ги хвърля по двора.
Но нищо не продава, под цените в Гермяания в евро за топ модели от това състояние.
Снимки от колите в гаража зад Алфата и под навеса, ще кача темата в гробищата.