Автор Тема: 1981 Oldsmobile Delta 88 Royale  (Прочетена 11890 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Декември 19, 2011, 15:25:23
Прочетена 11890 пъти

Неактивен USfan

  • Публикации: 10838
На 200 метра от блока ми има два интересни Американеца ;)
Самуче в момента няма с какво да ги снимам, след нова година ще снимам и ще кача снимките да ги видите :)
Колите са:
Шевролет Блеизър от средата на осемдесетте но е с дизелов осмак до преди 1 година се караше сега седи и не мърда.
Олдсмобил делта 88 от 1881-ва 4 врати (колата е с ОРИГИНАЛЕН МОТОР V8) с тая кола е почти същото караше я собственика до скоро и сега сабира листата и прахта :(
Няколко пъти ходих да разпитам за Олдса но входа винаги е затворен а званци няма седя пред вратата един час никой не влиза или излиза и си тръгвам това се случи поне три пъти, когато тръгна да ги снимам ще бъда по настоятелен защото това са коли който не бива да се допусне да идат в НАДИН или да гният пред някои блок.

Ами ти да не живееш в Дружба до езерото? :)
Там на паркинга отстрани на районното, има един бял Делта 88, със син плюшен салон.
Последно беше местен преди няколко месеца, ли преди година.
Беше паркиран другаде в двора на блока.
Аз лятото, отстрани на джама на оЛДСА, си оставих една визитка с телефона, с молба, ако продава колата, или я заменя за друга американска, да се обади. :)

Ама обратна връзка няма.  O:-)
Така че е собственика някой сигурно, дето си мисли, че има Кадилака на Рейгън.
Ами вярно, по добре да се пусне у Мобилето, отколкото да гние у тая влага там. ^-^
Ама сега като го гледам, салона е завит с някви кърпи, със сигурност не е каран оттогава.
« Последна редакция: Декември 19, 2011, 15:30:48 от USfan »

Декември 21, 2011, 12:05:38
Отговор #1

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Да Люси в Дружба 1 живея :) близо до районното :)
Олдса е същия за който говориш ти бял със син салон изключително запазена оригинално кола ;)
ТРЯБВА ДА СЕ СПАСИ ТАЯ КОЛА 100%
Люси ти знаеш и Шевито Блеизара кой е, като се спускаш от баира в дясно пред авто мивката седи след сервиза на Рено ;)
Ще ги снимам и ще кача снимките но най-вероятно ще е след новата година :)
« Последна редакция: Декември 21, 2011, 12:17:48 от Chevy »
Classic Cars

Декември 21, 2011, 14:58:33
Отговор #2

Неактивен USfan

  • Публикации: 10838
Да бе, трябва да я пласираме на някой фен да я купи, щото там у тоя прашоляк отзад до районното, лошо ми става да я гледам.
Ама ако я даде до няколко бона човека.
Ако ще и иска цена като за боксониера в Обеля, O0 там ще си и изгние Одса.
Той не е ли няква по гъзарска версия на 88, пише му Роял, или Броъм острани?
 :)
А за Блейзъра, съм го гледал и аз, ама предвид,че ония собствениците, са нъкакъв оборотен сервиз на Рено, сигурно ще са цифромани също.
Може и просто така да е оставен там, да не е техен, де да знам. :-\

Декември 21, 2011, 21:07:59
Отговор #3

Неактивен baccara

  • Публикации: 390
колеги какъв точно е този олдсмобил,кои модел е???имам голям интерес,ако може ми помогнете ;)ако еинтересен ще го взема :)

Декември 21, 2011, 21:54:05
Отговор #4

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
Напиши B google OLDSMOBILE DELTA88 1981 4врати,ЩЕ ПРИДОБИЕШ ПРЕДСТАВА 

Декември 21, 2011, 22:39:35
Отговор #5

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Напиши B google OLDSMOBILE DELTA88 1981 4врати,ЩЕ ПРИДОБИЕШ ПРЕДСТАВА
+1
Еми да чичо гугъл знае всичко :)
Люси незнам дали е с повече екстри от другите ама знам че единия път когато говорих със собственика я запали с дистанционно, тва е нещо което можеш да сложиш на всяка кола но на Олдса много му се изкефих когато изрева осмака докато я зяпах и ни най малко съм го очаквал :)
Абе вуйче ти не можеш ли да я снимаш ако имаш път към Дружба?
Колата е в много добро състояние като за Американка в БГ .
« Последна редакция: Декември 21, 2011, 22:47:55 от Chevy »
Classic Cars

Декември 21, 2011, 22:54:31
Отговор #6

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
ето намерих снимки на един Олдс който е едно към едно с тоя които обсъждаме, винила на тавана е същия джантите са същите цвета е същия сеедно гледам същата кола :)

http://www.virtualparking.net/vehicle-128-1981_oldsmobile_delta_88.htm

АААА чак сега като прочетох за колата забелязах, еми хора това е въпросната кола тази на линка който съм дал хахахах :D
« Последна редакция: Декември 21, 2011, 22:59:40 от Chevy »
Classic Cars

Декември 21, 2011, 23:05:50
Отговор #7

Неактивен USfan

  • Публикации: 10838
ето намерих снимки на един Олдс който е едно към едно с тоя които обсъждаме, винила на тавана е същия джантите са същите цвета е същия сеедно гледам същата кола :)
http://www.virtualparking.net/vehicle-128-1981_oldsmobile_delta_88.htm
АААА чак сега като прочетох за колата забелязах, еми хора това е въпросната кола тази на линка който съм дал хахахах :D

Хехх, ок, спестяваме разходката за снимането... ))
Странно, там пише, че колата е с дизелов осмак.
Може и да е така, имало ги е слагани  на фул сайзовете тогава осмаци дизели, вкл и на Кади.
Ама щом пише, че собственика я реставрирал, даже и сега пак да гине навън, сигурно ще искат много пари. :)
« Последна редакция: Декември 21, 2011, 23:09:25 от USfan »

Декември 21, 2011, 23:15:24
Отговор #8

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Да дизел е мотора но вади уникален звук  >:D
а и разхода ще е по малък при това положение, конете са малко но си е класика по всички параграфи :)
А за Блеизара до колкото знам нее на сервиза джипа а на часно лице, абе ще разпитам аз само да минат празниците ;)
Classic Cars

Декември 22, 2011, 09:43:12
Отговор #9

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
Колата е снимана на паркинга на Мтел на ул. Кукуш :)
Даже ми се вижда офиса на една от снимките хахахха :))
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"