Автомобили > Американски автомобили

1981 Oldsmobile Delta 88 Royale

(1/7) > >>

USfan:

--- Цитат на: Chevy в Декември 18, 2011, 18:42:38 ---На 200 метра от блока ми има два интересни Американеца ;)
Самуче в момента няма с какво да ги снимам, след нова година ще снимам и ще кача снимките да ги видите :)
Колите са:
Шевролет Блеизър от средата на осемдесетте но е с дизелов осмак до преди 1 година се караше сега седи и не мърда.
Олдсмобил делта 88 от 1881-ва 4 врати (колата е с ОРИГИНАЛЕН МОТОР V8) с тая кола е почти същото караше я собственика до скоро и сега сабира листата и прахта :(
Няколко пъти ходих да разпитам за Олдса но входа винаги е затворен а званци няма седя пред вратата един час никой не влиза или излиза и си тръгвам това се случи поне три пъти, когато тръгна да ги снимам ще бъда по настоятелен защото това са коли който не бива да се допусне да идат в НАДИН или да гният пред някои блок.

--- Край на цитат ---

Ами ти да не живееш в Дружба до езерото? :)
Там на паркинга отстрани на районното, има един бял Делта 88, със син плюшен салон.
Последно беше местен преди няколко месеца, ли преди година.
Беше паркиран другаде в двора на блока.
Аз лятото, отстрани на джама на оЛДСА, си оставих една визитка с телефона, с молба, ако продава колата, или я заменя за друга американска, да се обади. :)

Ама обратна връзка няма.  O:-)
Така че е собственика някой сигурно, дето си мисли, че има Кадилака на Рейгън.
Ами вярно, по добре да се пусне у Мобилето, отколкото да гние у тая влага там. ^-^
Ама сега като го гледам, салона е завит с някви кърпи, със сигурност не е каран оттогава.

Chevy:
Да Люси в Дружба 1 живея :) близо до районното :)
Олдса е същия за който говориш ти бял със син салон изключително запазена оригинално кола ;)
ТРЯБВА ДА СЕ СПАСИ ТАЯ КОЛА 100%
Люси ти знаеш и Шевито Блеизара кой е, като се спускаш от баира в дясно пред авто мивката седи след сервиза на Рено ;)
Ще ги снимам и ще кача снимките но най-вероятно ще е след новата година :)

USfan:
Да бе, трябва да я пласираме на някой фен да я купи, щото там у тоя прашоляк отзад до районното, лошо ми става да я гледам.
Ама ако я даде до няколко бона човека.
Ако ще и иска цена като за боксониера в Обеля, O0 там ще си и изгние Одса.
Той не е ли няква по гъзарска версия на 88, пише му Роял, или Броъм острани?
 :)
А за Блейзъра, съм го гледал и аз, ама предвид,че ония собствениците, са нъкакъв оборотен сервиз на Рено, сигурно ще са цифромани също.
Може и просто така да е оставен там, да не е техен, де да знам. :-\

baccara:
колеги какъв точно е този олдсмобил,кои модел е???имам голям интерес,ако може ми помогнете ;)ако еинтересен ще го взема :)

100%bastard:
Напиши B google OLDSMOBILE DELTA88 1981 4врати,ЩЕ ПРИДОБИЕШ ПРЕДСТАВА 

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия