Автомобили > British Classics

Rover 820 SI 1996 - един почти Youngtimer

(1/4) > >>

nikoncho:
Здравейте,
казвам се Любо и това е моя "младеж". Много ми хареса форума и реших да представя моята кола и мен тук.
Ровъра е модел 820SI модел 1992г а година на производство 1996г (малко преди фейслифта) изцяло в оригинално състояние. Модела 800 се произвежда от 1986-1992г за MK1 и 1992-2000г за MK2. Ровър 800 е наследник на легендарния SD1 и е може би последния голям Ровър заедно с модела 75.
Колата почти изчезва от европейските пазари на употребявани коли. Произведените за 13г осмици са 317 000 от MK1 и MK2.

една снимка почти прясна



USfan:
Много хубав Нютаймър, и на мен много ми харесва, още като излезе през 1987 първия.  :)
В София повечето за съжаление такива 3 серия седани, вече са батардисани.
А и са с италинските дизели ОМ купувани, които са си гаднички мотори.

А карат по София гледам, разни чички, още 2-3 броя купета 827 и 820ти.
Допреди няколко месеца едно такова 2 литрово турбо купе, седеше за продаване на входа на паркинга на хотел Хилтън.

rsk:
Страхотен екземпляр колега!!! На мен лично този модел винаги много ми е харесвал и продължава да ми харесва. Преди време във Варна съм виждал един подобен, в оригинален външен вид, но с ниско окачване и лети джанти - изглеждаше много, много фенски!
Аз бих се радвал да видя още снимки на колата ти  ;)

Daniel:
Добре дошъл и от мен, друг Роувър фен :)

dachbissnes:

--- Цитат на: Daniel в Декември 29, 2011, 17:10:51 ---Добре дошъл и от мен, друг Роувър фен :)

--- Край на цитат ---
Lubozaki  е един от най-големите Ровър фенове ,поздрави Данчо

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия